Reklama

Reklama

Alżbeta Leńska świętuje swoje urodziny

Aktorka ma za sobą bardzo trudny rok. Jej mąż złożył jej urodzinowe życzenia za pomocą mediów społecznościowych. Czytając jego słowa, nietrudno się wzruszyć.

Pod koniec maja Alżbeta Leńska trafiła do szpitala i przeszła bardzo poważna operację mózgu. Lekarze poinformowali ją i jej męża, że tętniak, który był w jej mózgu, pękł. Nie wiadomo było, czy Leńska przeżyje operację. 

Na szczęście po kilku dniach wybudziła się ze śpiączki i jest w pełni sił i sprawności. Para aktorów podkreśla, jak trudny był to dla nich czas. Przez wypadek przewartościowali całe swoje życie. 

22 sierpnia Leńska obchodzi swoje urodziny. Na Instagramie jej męża, Rafała Cieszyńskiego, pojawiło się zdjęcie podpisane słowami: "ewnego ranka, 22 sierpnia, Pan Bóg wyszedł przed dom, spojrzał przed siebie, uśmiechnął się i pomyślał: dzisiaj polecę po całości... i stworzył moją Żonę. Jest ona niezbitym dowodem na to, że Stwórca też czasem chce się popisać. Dziękuję za wszystko, za każdy dzień radości, za każdą wspólną chwilę.... Wszystkiego co na Świecie jest Najlepsze Kochanie!!!" - (pisownia oryginalna).

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy