Reklama

Aneta Kręglicka zachwyca na Instagramie. Takiego zdjęcia nie było u niej dawno

Aneta Kręglicka w latach 80. okrzyknięta została najpiękniejszą kobietą świata. Mimo iż od zdobycia korony Miss World minęło ponad 30 lat, modelka nieprzerwanie zachwyca nienaganną sylwetką oraz młodzieńczym wyglądem. Wydaje się, że czas się dla niej zatrzymał. Najnowsze zdjęcie gwiazdy jest tego prawdziwym dowodem.

W 1989 roku świat usłyszał o Anecie Kręglickiej. 24-letnia wówczas modelka zdobyła tytuł Miss Polonia, biorąc kolejno udział w gali finałowej Miss Świata w Hong Kongu, gdzie okrzyknięto ją najpiękniejszą kobietą na świecie. Tym samym została pierwszą Polką, której udało się odnieść tak znaczący sukces w międzynarodowym konkursie piękności.

Mimo iż od tamtych wydarzeń minęło przeszło 30 lat, Aneta Kręglicka nieprzerwanie zachwyca perfekcyjną figurą oraz nienagannym wyglądem. Pozostając w stałym kontakcie ze swoimi fanami, była modelka opublikowała niedawno w mediach społecznościowych serię zdjęć, na których pozuje w wyjątkowo naturalnej wersji.

Reklama

Pod zdjęciami zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów. Obok komplementów pojawiły się również wyjątkowe porównania. "Jak dziewczynka..." - pisali niektórzy. Patrząc na najnowsze zdjęcia Anety Kręglickiej można otwarcie stwierdzić, iż czas się dla niej zatrzymał.

Zobacz również: Kasia Sokołowska eksponuje ciało w kostiumie kąpielowym. Niedawno skończyła 50 lat

Aneta Kręglicka bez grama makijażu. Tak wygląda w naturalnej wersji

Aneta Kręglicka należy do grona tych gwiazd, dla których pokazywanie swojego naturalnego oblicza nie jest niczym krępującym. Niedawno była modelka zapozowała przed lustrem, pokazując światu mocno wyrzeźbiony brzuch. "Chylę czoła" - pisali wówczas fani gwiazdy.

Zobacz również: 57-letnia Aneta Kręglicka pokazała brzuch. Internauci są w szoku. „Chylę czoła”

Kiedy kilka tygodni temu w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiły się zdjęcia, na których ta pozuje bez grama makijażu, nie zabrakło porównań do "Pretty Woman". Internauci podkreślali, że od byłej modelki "bije cudowna delikatność".

Styl Anety Kręglickiej. Naturalność i wygoda

Pod najnowszym zdjęciem Anety Kręglickiej nie zabrakło pytań o jej strój. Na wiosenny spacer po mieście gwiazda wybrała się w wygodnej stylizacji, na którą złożyły się czarne, szerokie spodnie, długa, żółta bluza oraz czarna kamizelka. Całość uzupełniły wygodne buty oraz okulary przeciwsłoneczne.

Jak dziś wygląda garderoba Anety Kręglickiej? Bizneswoman, która jest prawdziwą muzą polskich projektantów mody, styliści określają mianem "jednej z najlepiej ubranych Polek". W swoich stylizacjach ceni najbardziej klasykę. Jej styl jest minimalistyczny.

"Nie we wszystkim jest mi dobrze. Mam dość wyrazistą urodę, uważam, że za dużo zdobień, elementów mnie zjada’" - przyznała w jednym z wywiadów Aneta Kręglicka.

Zobacz również: Ewa Wachowicz na pielgrzymce. „W Wielki Post spełniam marzenie”

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Kręglicka | gwiazdy bez makijażu

Reklama

Reklama

Reklama