Reklama

Reklama

Angelina Duplisea. Gwiazda w rozmiarze XXL

​Obok niej nie można przejść obojętnie. U jednych wzbudza zachwyt, u innych odrazę. 36-letnia Angelina Duplisea robi karierę w showbiznesie dzięki swojej nadwadze i za nic ma fakt, że nie wszystkim się to podoba.

O kobiecie zrobiło się głośno w dniu premiery najnowszego teledysku Miley Cyrus. W klipie do piosenki "Mother's Daughter" Angelina Duplisea występuje nago. W teledysku pojawia się jedynie przez kilka sekund. Wyciąga się na szezlongu, zalotnie spogląda w stronę kamery i wachluje się, zasłaniając piersi. Tyle wystarczyło, by stała się sensacją. Kobieta zalicza się do grona modelek plus size, waży 170 kg i nic nie robi sobie ze swej nadwagi.

Teledysk promujący różnorodność obejrzało już ponad 33 mln internautów. Klip stał się nie tylko przyczyną sławy dziewczyny, ale też hejtu, z którym zmaga się od czasu jego premiery.

Reklama

W tym tygodniu Angelina Duplisea została zaproszona do brytyjskiego programu śniadaniowego. Prowadzący zarzucali kobiecie, że pokazując się w mediach i otwarcie mówiąc o tym, że akceptuje swoje ciało, promuje otyłość. Reakcję modelki trudno było przewidzieć. Kobieta wdała się w dyskusję z dziennikarzem Pierem Morganem.

- Powiedzmy sobie szczerze, jeśli rzeczywiście byłbyś tak zaniepokojony faktem, że media promują otyłość i tym, jakie to ze sobą niesie konsekwencje, zrezygnowałbyś z występowania przed kamerą! Sam nie jesteś najszczuplejszy! - odpowiedziała Duplisea na zarzuty mężczyzny.

>>> Zobacz więcej zdjęć modelki na następnej stronie <<<

Modelka traktuje swoją pracę jak misję. Jej celem nie jest promocja otyłości, a reprezentowanie w mediach osób z nadwagą i głośne mówienie o tym, że mimo swojej choroby, zasługują na szacunek. Po premierze teledysku Miley Cyrus, Angelina Duplisea wydała oświadczenie. 

"Akceptowanie otyłości opiera się na przekonaniu, że każda gruba osoba, niezależnie od stanu zdrowia, zasługuje na szacunek. (...) Media społecznościowe dają nam możliwość podglądania innych, (...) a ludzie uwielbiają zostawiać okropne komentarze pod zdjęciami osób z nadwagą i robią po to, by poczuć się lepiej. (...) Dlatego następnym razem, gdy zobaczysz zdjęcie kogoś grubego, kto cieszy się swoim życiem, zanim napiszesz coś przykrego, zatrzymaj się i pomyśl, dlaczego chcesz rujnować czyjeś szczęście." - można przeczytać na Instagramie modelki.  

To nie pierwszy raz, kiedy Angelina Duplisea współpracuje z gwiazdami światowego formatu. 36-latkę można było oglądać w teledyskach Mariah Carey i Jessie J. Kobieta wzięła udział w licznych sesjach zdjęciowych, pojawiła się też na okładkach kilku magazynów. 

Zobacz także:


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy