Reklama

Anita Werner w cekinowej małej czarnej. Zachwyciła na Gali Ekstraklasy

Gala Ekstraklasy to wydarzenie, na którym pojawiają się piłkarze, ich partnerki, a także dziennikarze. Jednym z nich był Michał Kołodziejczyk. Towarzyszyła mu Anita Werner, z którą jest w związku od kilku lat. Kobieta zachwyciła swoją stylizacją - wybrała na tę okazję wyjątkową małą czarną. Fani zwrócili uwagę na jej długie nogi.

Anita Werner - życie zawodowe i prywatne

Anita Werner jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Kobieta od wielu lat prowadzi Fakty TVN, prowadzi również zajęcia z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła kilka ważnych nagród branżowych, w tym Wiktory, Telekamery czy MediaTory.

Prywatnie od kilku lat związana jest z Michałem Kołodziejczykiem, znanym dziennikarzem sportowym. Para nie często pojawia się na medialnych wydarzeniach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Wspólnie gościli na Gali Ekstraklasy. Werner zachwyciła swoją stylizacją.

Czytaj także: Anita Werner na archiwalnym zdjęciu. Internauci są w szoku: „Niesamowite podobieństwo”

Reklama

Zachwycająca stylizacja Anity Werner

Na wielkie wyjście dziennikarka wybrała małą czarną. Sukienka Werner była jednak w całości pokryta cekinami, miała dekolt w serek i długie rękawy. Dzięki krótkiej długości pięknie podkreśliła zgrabne nogi kobiety.

Do outfitu Werner dobrała srebrną kopertówkę do ręki oraz czarne szpilki z noskami w szpic. Gwiazda postawiła na naturalny, subtelny makijaż oraz czerwony manicure. Jej partner natomiast wybrał klasyczny, ciemnogranatowy garnitur, białą koszulę i połyskujący, bordowy krawat.

Fani zachwyceni kreacją Anity Werner

Fani wyrazili swój zachwyt w komentarzach pod postem Werner ze zdjęciami z gali. Internauci zwrócili uwagę na długie nogi kobiety, pisali, że para była najpiękniejszą na wydarzeniu, a także zauważyli podobieństwo dziennikarki do aktorki Charlize Theron.

Zobacz również: Anita Werner chwali się sukcesem. Niesamowite, co udało jej się osiągnąć!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Werner

Reklama

Reklama

Reklama