Reklama

Reklama

Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży

Mimo że do porodu gwiazdy zostało już niewiele czasu, Anna Lewandowska nie zamierza zwalniać tempa. Na swoim Instagramie opublikowała film, na którym widać, jak ćwiczy z dużym brzuszkiem.

Od czasu gdy Robert Lewandowski w trakcie meczu ogłosił, że razem z żoną spodziewają się dziecka, fani i media bardzo interesują się ich życiem. Początkowa Anna Lewandowska chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorkami w mediach społecznościowych informacjami o tym, jak przebiega ciąża, chętnie publikowała też swoje zdjęcia.

Od kilku miesięcy ma jednak dosyć szumu wokół swojej osoby i pojawiających się nieprawdziwych informacji na jej temat. Dlatego gdy pokazuje w sieci swoje zdjęcia, stara się, żeby brzuszek był jak najmniej widoczny.

Pod koniec marca odbyła się premiera nowego treningu autorstwa Lewandowskiej skierowanego specjalnie dla kobiet w ciąży, "Healthy Mom by Ann". Gwiazda chcąc uchylić rąbka tajemnicy opublikowała krótki filmik promujący jej nowe ćwiczenia. Mimo zaawansowanej ciąży, dalej wygląda kwitnąco.

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy