Reklama

Anna Lewandowska pozuje u fryzjera

Kilka tygodni temu Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. Mimo związanych z macierzyństwem obowiązków, udaje jej się wygospodarować kilka chwil dla siebie. Ostatnio jeden z takich wolnych momentów przeznaczyła na wizytę u fryzjera.

Zaraz po tym, jak zniesiono związane z pandemią koronawirusa ograniczenia, wielu Polaków ruszyło do zakładów fryzjerskich, żeby doprowadzić do porządku nieco zaniedbane w czasie kwarantanny czupryny. Anna Lewandowska na ten urodowy zabieg musiała poczekać nieco dłużej  - kiedy inni myśleli o strzyżeniu i farbowaniu, ona spędzała pierwsze chwile ze swoją nowonarodzoną córeczką.

Nic więc dziwnego, że wyczekana wizyta w salonie sprawiła jej szczególną radość. Na Instagramie pochwaliła się niedawno zdjęciem z salonu fryzjerskiego, pod którym napisała: "Dziś nadeszła u mnie ta chwila, kiedy wyjście do fryzjera cieszy, podwójnie... Co ja pisze... potrójnie. Ach, i kawa wypita w ciszy. I pytanie do Was Drogie Mamy. Kiedy macie chwilkę i krótki czas do wykorzystania dla siebie, to na co go przeznaczacie?", napisała.

Reklama

Wydaje się, że Anna postanowiła również trochę poeksperymentować z fryzurą i wyprostować swoje falowane pasma. Jak Wam się podoba gwiazda po małej metamorfozie?

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy