Reklama

Reklama

Anna Mucha kusi krągłościami! Co za ciało!

Anna Mucha mimo 41 lat może pochwalić się nieziemską figurą i niejedna młodsza koleżanka z branży może pozazdrościć jej urody. Tym razem przypomniała swoim fanom, jak zgrabne nogi posiada, a także odsłoniła nieco więcej, niż tylko nogi!

Anna Mucha w body! Pokazała zgrabne ciało

Anna Mucha, znana najbardziej z roli Magdy w serialu "M jak miłość", budzi wiele emocji w polskim show-biznesie. Charakteryzuje ją cięty język i poczucie humoru, a także niezwykła uroda. 

Gwiazda od lat kusi swoimi wdziękami i nie boi się odważniejszych ról, czy pozowania do zdjęć, na których odkrywa nieco więcej ciała. 

Ma ona bowiem czym się pochwalić. Jej fotografie niejednokrotnie rozgrzewały fanów do czerwoności, a długimi do nieba nogami Ania kusiła na branżowych imprezach. 

Tym razem postanowiła przypomnieć o swoich naturalnych warunkach, publikując zdjęcie w mediach społecznościowych, do którego pozuje w czarnym body i krótkiej kurtce.

Na zdjęciu gwiazda opiera się o reżyserskie krzesło i zalotnie się uśmiecha. 

Reklama

Anna Mucha - nie tylko uroda, ale i poczucie humoru!

"Nakupowało się tych staroci, tych mebli... to teraz trzeba się jakoś urządzić. Chyba założę firmę przeprowadzkową 'Już ja Cię urządzę'" - napisała żartobliwie Ania pod zdjęciem. 

Pod zdjęciem nie zabrakło komplementów i żartobliwych komentarzy, jak chociażby ten, który zamieściła koleżanka Anny po fachu. 

Trzeba przyznać, że z taką urodą, ale też zapałem do pracy, Ania znalazłaby zatrudnienie w wielu miejscach, gdyby aktorstwo jej się znudziło.

***
Zobacz również: 

Krzysztof Rutkowski pije szampana w samolocie. Co za luksus!

Viola Kołakowska napadnięta w sklepie za brak maseczki! "Krzyczał, że go zarażam"


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy