Reklama

Reklama

Anna Mucha na fotografii sprzed lat

Anna Mucha postanowiła nieco powspominać. Na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie sprzed lat. Pamiętacie aktorkę z czasów, kiedy grała w "Młodych wilkach"?

Anna Mucha to utalentowana i piękna aktorka, która ma na swoim koncie sporo ról w polskich produkcjach. Niektóre z nich są tak charakterystyczne, że pamięta się je nawet pomimo upływu lat. Należy do nich bez wątpienia m.in. ta z "Młodych wilków", gdzie artystka wystąpiła ponad 20 lat temu. 

Jak widać, Anna Mucha nadal dobrze pamięta tamten czas, bo niedawno zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych archiwalny kadr z filmu, który zachwycił jej fanów. 

Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała młodziutka Anna Mucha? Trzeba przyznać, że była naprawdę piękna i bardzo naturalna. 

Reklama

Spójrzcie sami! 

Followesi aktorki bardzo entuzjastycznie zareagowali na jej post. Zdjęcie sprzed ponad dwóch dekad stało się dla nich pretekstem do tego, aby powspominać. Wielu z nich pisało, że ma do polskiej produkcji ogromny sentyment, bo kojarzy im się ona z młodością. 

Docenili też oczywiście urodę Anny Muchy, wciąż uważaną przez wielu za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. 

"Jaka młodziutka, ale wciąż piękna", "Nic się Aniu nie zmieniasz", "Nadal jesteś tak samo piękna" - pisali w komentarzach użytkownicy Instagrama, którzy uważają, że Anna Mucha wciąż wygląda tak samo atrakcyjnie. 

A według was bardzo się zmieniła na przestrzeni lat? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama