Reklama

Anna Popek kusi w ultra obcisłej, czerwonej sukience. Odważnie!

Anna Popek od lat wyznacza trendy, jeśli chodzi o stylizacje w szczególności dla pań w średnim wieku. Dziennikarka inspiruje wiele Polek nie tylko do zdrowego i aktywnego stylu życia, ale też do podkreślania kobiecości bez względu na wiek.

Nie inaczej było i tym razem. Znana z dobrego gustu i nienagannej sylwetki gwiazda telewizji olśniła fanów na Instagramie i... na wizji. Fani dziennikarki po raz kolejny mieli okazję podziwiać jej piękną, zgrabną figurę i długie zgrabne nogi. Wszystko za sprawą eleganckiej, czerwonej sukienki, która uwydatniła atuty Popek. 

Anna Popek zachwyca w obcisłej sukience!

Anna Popek mimo upływu czasu wciąż zachwyca rzesze Polek i Polaków. Gwiazda w czerwcu skończyła 54 lata, ale figury, wigoru i energii z pewnością mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka. Sama pani Anna podkreśla zresztą, że tajemnicą jej młodego wyglądu jest balans między pracą a życiem osobistym oraz dbałość o zdrowie. Jakby tego było mało, dziennikarka doskonale wie, jak przykuć uwagę swoich fanów i telewidzów. 

Reklama

W najnowszym poście na Instagramie Popek pozuje w obłędnej, mocno dopasowanej sukience, w krwistoczerwonym odcieniu, który tylko dodaje pikanterii całej stylizacji. 

Suknia doskonale wyeksponowała nogi i zgrabną talię dziennikarki, ale wzrok przykuwa też obłędny dekolt gwiazdy telewizji. Musimy przyznać, że taka sukienka to naprawdę odważny wybór dla kobiety po 50., ale jak widać fason idealnie współgra z figurą niczym z katalogu fitness. Podoba wam się Anna Popek w takim wydaniu? 

***
Zobacz więcej! 

Gorący trend, który pokochały gwiazdy! Tak teraz malujemy paznokcie

Tutaj zamieszkają Lewandowscy. Prawdziwy raj!

Plaże naturystów nad Bałtykiem. Tutaj Polacy wypoczywają na golasa 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | dziennikarze

Reklama

Reklama

Reklama