Reklama

Anna Skura urodziła córkę

Blogerka pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem na Instagramie.

Blogerka znana jest między innymi dzięki programowi "Agent. Gwiazdy". Zdradziła, że poród odbył się osiem dni temu. Kobieta nie posiada się ze szczęścia i ma nadzieję, że wraz z tatą szybko zarażą córkę swoją pasją do podróżowania. 

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z córeczką i podpis: "...i rozumiesz dopiero, kiedy doświadczasz. Pamietam, gdy wtedy wsiadł za mną do taxówki... a teraz tulimy razem naszego nowego towarzysza podróży, z którym chcemy dzielić się całym naszym doświadczeniem i podróżniczym szaleństwem. Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście. 8 dni temu (przepraszam,że dopiero teraz, więcej o tym dzisiaj na stories) przyszedł na świat nasz maciupki stworek Minionek.. a w zasadzie Minioneczka. Nareszcie jest z nami I tak cudownie pachnie!!..

Reklama

Przez ostatnie miesiące towarzyszyliście nam wszyscy w tej niezwykłej podróży, przez ten czas dostałam od Was dziesiątki wiadomości, z podziękowaniem za tę ciąże, że w dobie dzisiejszego świata, pogoni za karierą, byciem turbo aktywnym, podróżami, świętym spokojem ciężko jest się zdecydować na dziecko. Ja to wiem. Dlatego cieszę się, że znajdujecie tu inspiracje. A ja dziękuje Wam, że przez ten czas byliście z nami i tak strasznie wspieraliście na każdym kroku. Bez Waszego wsparcia nie byłoby tak łatwo przeżyć wszystko na własnych zasadach. (...)" - (pisownia oryginalna).

Gratulujemy!

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy