Reklama

Anna Wendzikowska kusi krągłościami. Jak ona to robi?

Anna Wendzikowska na początku czerwca oznajmiła fanom, że znika z przestrzeni medialnej. Przerwa jednak okazała się nie być zbyt długa i prezenterka znów kusi swoimi wdziękami w mediach społecznościowych. Tym razem zaprezentowała światu swoje oblicze... od tyłu i wywołała tym niemałe poruszenie.

Anna Wendzikowska zniknęła po wpadce na wizji

Anna Wendzikowska jest jedną z gwiazd TVN-u, która odpowiedzialna jest głównie za przeprowadzanie wywiadów z zagranicznymi gośćmi programu śniadaniowego. 

 Przez lata pracy gwiazda doczekała się pokaźnego grona fanów, ale i osób, które krytykują jej sposób działania, nie brakuje. Annie Wendzikowskiej zdarza się narazić na krytykę chociażby niektórymi swoimi wypowiedziami, czy zachowaniem. 

Gdy na początku czerwca 2022 wypowiedziała się dość niefortunnie na temat kanonu męskiego piękna, dyskredytując z nim mężczyzn poniżej pewnego wzrostu, spotkała się z ogromnym sprzeciwem społeczeństwa. 

Wówczas Anna Wendzikowska postanowiła nieco wycofać się z życia publicznego, o czym powiadomiła fanów. 

"Przyszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać. Przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj... w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię..." - napisała wtedy smutno Anna Wendzikowska w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Anna Wendzikowska rozgrzała fanów jednym zdjęciem! Trudno oderwać wzrok

Niektórzy przejęli się jej poważną decyzją, ale okazuje się, że nie była ona długotrwała. Już jakiś czas temu celebrytka wróciła z nową porcją zdjęć ze swoich wypraw i tym razem ochoczo chwali się podróżą po Gwatemali. 

Prócz egzotycznych, zapierających dech w piersi widoków, nie brakuje też samej Anny Wendzikowskiej. Jedno ze zdjęć przedstawia prezenterkę ustawioną tyłem do obiektywu i kusząco wypinającą pewną część ciała. 

Trzeba przyznać, że efekty jogi i tańca na rurze widać gołym okiem na ciele gwiazdki, która jest świadoma swoich ponętnych kształtów. 

Uszczypliwych komentarzy nie brakuje. Co na to Wendzikowska?

To właśnie aktywność fizyczna i zdrowa dieta zapewnia Annie taką figurę, ale znaleźli się i tacy, którzy musieli w uszczypliwy sposób skomentować zdjęcie: 

"Pupa chyba urosła?" - zapytał jeden z internautów pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej.

Inna użytkowniczka portalu społecznościowego, zapytała internautę, czy zadał to pytanie na poważnie i doczekała się odpowiedzi: 

"Tak, trudno, będzie trzeba trochę zchuść chyba" [pisownia oryginalna] - napisał mężczyzna. 

Prezenterka jednak stara się nie przejmować takimi przytykami i wraca do swojej równowagi psychicznej, podróżując po urokliwej Gwatemali i oddając się praktyce jogi.

***

Zobacz również: 

Demi Rose w hicie tego lata. Co za strój!

Małgorzata Rozenek zachwyca w kwiecistej sukience. Ten model jest idealny dla pań po 50-tce!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy