Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska nieźle się opaliła

Anna Wendzikowska wypoczywała ostatnio na plaży. W mediach społecznościowych nie zabrakło nowych zdjęć, którymi chętnie dzieliła się z fanami na swoim instagramowym profilu. Wygląda na to, że dziennikarka nieźle się opaliła!

Anna Wendzikowska to kobieta o wielu talentach. Ma talent aktorski i dziennikarski. Na ekranie widzowie mogli ją poznać między innymi za sprawą serialu "M jak miłość". Pojawiła się też w "Lokatorach". Najbardziej znana jest jednak z "Dzień Dobry TVN", gdzie udowodniła, że jest świetną dziennikarką. 

Jedną z największych pasji Anny Wendzikowskiej są podróże. Prezenterka często publikuje w mediach społecznościowych nowe zdjęcia. Wiele z nich to pamiątki z urlopów w pięknych miejscach. 

Niedawno Anna Wendzikowska pochwaliła się serią fotografii znad Bałtyku. Tym razem gwiazda spędzała wakacje w Polsce. Wypoczywała w nadmorskich Chałupach. 

Nieźle się opaliła!

Reklama

Nogi Anny Wendzikowskiej robią wrażenie. Nie dość, że są bardzo zgrabne, to jeszcze pięknie opalone. Widać, że dziennikarka korzystała ze słonecznej pogody. 

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach, gdzie komplementowali wygląd gwiazdy. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | perfekcyjna opalenizna | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy