Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska w czerwonym kostiumie. Czym zaskoczyła fanów?

Anna Wendzikowska zaskoczyła swoich fanów nie tylko kolejnym zdjęciem w skąpym kostiumie kąpielowym. Jej wypowiedź również wzbudziła spore zainteresowanie. Co takiego wyznała piękna prezenterka?

Anna Wendzikowska to 39-letnia aktorka i prezenterka telewizyjna, która niedawno postanowiła, że przed świętami wypocznie na urlopie. Ponieważ w Polsce o tej porze roku wieje chłodem, piękna brunetka wybrała się w podróż do słonecznego Dubaju. 

Anna Wendzikowska, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć z podróży. 

Zgrabna prezenterka nie bała się zapozować do nich w skąpych strojach. Niedawno podzieliła się fotką w czerwonym bikini. 

W opisie pod dodaną przez siebie fotografią zdradziła, że podczas wyjazdu miała czas na czytanie książek.

Reklama

"Co teraz czytacie? Mnie się udało na wyjeździe poczytać. Gorąca, świąteczna książka. trochę zbrodni, dużo emocji.. bardzo szybko się czyta. Mnie w tym roku raczej nie czekają „gorące” święta, to sobie chociaż poczytałam" - wyznała Anna Wendzikowska. 

Co na to jej fani?

Pod zdjęciem Anny Wendzikowskiej, jak zawsze pojawiło się sporo komplementów, jednak nie brakowało też komentarzy od fanów, którzy nie kryli zdziwienia tym, co napisała prezneterka. 

"W Dubaju szkoda czasu na czytanie, jest tyle atrakcji do zobaczenia" - stwierdziła jedna z użytkowniczek Instagrama, 

"Jechać na wakacje i to jeszcze do Dubaju żeby czytać książki . Nie no tego jeszcze nie grali" - dodał inny fan. 

A co na to Anna Wendzikowska? Postanowiła odnieść się do wypowiedzi swoich followersów, pisząc, że chill jest jej zdaniach na wakacjach najważniejszy. Kiedyś też interesowała się każdą atrakcją, teraz jednak "nauczyła się luzować", więc nie biega już "jak szalona". 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska | gwiazdy | bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy