Reklama

Bagaż w poszwie poduszki i "zniknięcie" dziecka. Halejcio szaleje na urlopie

Klaudia Halejcio od kilku dni przebywa na urlopie w Turcji. Wrażeniami z pobytu chętnie dzieli się ze swoimi fanami na oficjalnym profilu na Instagramie. Na wakacje wybrała się bez swojego partnera, ale w opiece nad małą Nel wspierają ją bliskie osoby.

Klaudia Halejcio jest znana ze swojego zamiłowania do luksusu, dlatego też na wakacje wybrała się do przepięknego, tureckiego kurortu. Celebrytka najwyraźniej chciała się po prostu zrelaksować, ponieważ wybrała popularną opcję wczasów all inclusive. 

Klaudia Halejcio pokazuje, jak "pozbyć" się dziecka

Klaudia Halejcio nie ukrywa, że opieka nad małym dzieckiem jest ogromnym wyzwaniem. Nie inaczej jest na wakacjach, na szczęście celebrytka może liczyć na wsparcie babci małej Nel. Halejcio wrzuciła do sieci zabawny film, na którym pokazuje, jak jej dziecko... znika. Wideo przypadło do gustu obserwatorom, jednak niektórzy z nich gorzko podkreślają, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na luksus zabrania na wakacje dodatkowej opieki dla dziecka.

Reklama

Pod postem zaroiło się od komentarzy pełnych zachwytu pod adresem kreatywności i poczucia humoru influencerki. Nie zabrakło jednak też słów krytyki. Niektórzy "fani" Klaudii Halejcio skrytykowali ją za to, że zamiast cieszyć się wspólnym czasem z córką, ta usilnie próbuje się jej "pozbyć", angażując w to bliskie osoby. Musimy jednak przyznać, że gwiazda ma sporo dystansu do siebie i uszczypliwych komentarzy. 

Czytaj więcej: Jak to możliwe, że Kate Middleton zawsze świetnie wychodzi na zdjęciach? Oto jej sekret

Klaudia Halejcio "przemyca" bagaż w poszwie na poduszkę

Podczas wyprawy na lotnisko i lotu samolotem Halejcio zdradziła również swoim fanom genialny trik na "przemycenie" pewnej ilości nadprogramowego bagażu. Choć sposób ten znany jest nie od dziś, dzięki celebrytce z pewnością zyska jeszcze większe grono zwolenników. 

Gwiazda postanowiła włożyć część swojej garderoby do... zwykłej poszewki na poduszkę, która z kolei posłużyła jej do drzemek w trakcie lotu. Ten sprytny sposób będzie niezastąpiony zwłaszcza wtedy, gdy chcemy podróżować budżetowo, tanimi liniami, które znane są z restrykcji dotyczących wagi bagażu. 

Czytaj więcej: Elżbieta Jaworowicz: Za mąż wychodziła trzy razy. Dziś żałuje tylko jednego

Zachwycająca sylwetka Klaudii Halejcio. Tak chwali się idealnie płaskim brzuchem!

Mała Nel przyszła na świat ponad rok temu. Od tamtego momentu celebrytka i jej córka są niemal nierozłączne. Razem podróżują, dziewczynka niejednokrotnie towarzyszy mamie podczas pracy. Mimo ogromu pracy, influencerka nie zapomina o tym, by dbać przede wszystkim o siebie. Efekty tej pracy widać gołym okiem. Choć gwiazda jest jeszcze młodą mamą, chętnie chwali się swoim idealnie wypracowanym ciałem, a od samego patrzenia na jej zdjęcia w bikini robi się gorąco! Jak podoba się wam Halejcio w wakacyjnym wydaniu? 

***
Zobacz więcej!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy