Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się jesienną stylizacją

Barbara Kurdej-Szatan niedawno została mamą, więc w swoich codziennych stylizacjach najczęściej stawia na wygodę. Ostatnio postanowiła zaprezentować się jednak swoim fanom w nieco bardziej eleganckim outficie. Spójrzcie tylko na ten płaszcz i buty!

35-letnia Barbara Kurdej-Szatan w tym roku urodziła swoje drugie dziecko. Jej córeczka, Hanna, przyszła na świat w 2012 roku, a we wrześniu dziewczynka została starszą siostrą maleńkiego Henryka. 

Barbara Kurdej-Szatan cieszy się macierzyństwem. Aktorka i jej mąż Rafał Szatan od dłuższego czasu marzyli o powiększeniu rodziny, jednak przez pewien czas odkładali swoje rodzicielskie plany. Kiedy jednak okazało się, że na świat przyjdzie ich kolejne dziecko, z niecierpliwością oczekiwali na jego narodziny, a teraz cieszą się każdą wolną chwilą, którą spędzają ze swoimi pociechami. 

W mediach społecznościowych często publikują zdjęcia z maleńkim synkiem i widać, że Barbara Kurdej-Szatan w codziennych stylizacjach stawia przede wszystkim na wygodę. Od czasu do czasu robi jednak wyjątek i zakłada bardziej kobiece outfity. 

Niedawno gwiazda podzieliła się z fanami fotką w eleganckim płaszczu i pięknych kozakach na obcasie. 

Spójrzcie tylko! 

Reklama

"Taki ze mnie kozak" - napisała Barbara Kurdej-Szatan pod swoją nową fotką, nawiązując do modnych butów, które założyła, a fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach, chociaż nie zabrakło też opinii osób, którym nie spodobały się buty artystki. 

"Wow, petarda", "Ślicznie" - zachwycali się jedni, podczas kiedy inni pisali, że taki model obuwia optycznie zniekształca popularnej aktorce sylwetkę. 

A co wy myślicie o tych butach? 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | gwiazdy | stylizacje gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL