Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan relaksuje się nad jeziorem

Piękna pogoda i przedłużony weekend sprawiły, że polskie gwiazdy tłumnie ruszyły na łono natury. W tym sezonie oprócz Bałtyku i Podhala szczególnym zainteresowaniem cieszą się Mazury. Na wypoczynek nad jeziorem postawiła m.in. Barbara Kurdej – Szatan.

Choć na czerwcowy relaks wszyscy czekali z utęsknieniem, Barbarze Kurdej-Szatan spokój i odpoczynek jest wyjątkowo potrzebny. Gwiazda bowiem za kilka miesięcy ponownie zostanie mamą.

Barbara i jej mąż, Rafał Szatan w długi weekend wybrali się nad jedno z polskich jezior. Nie zdecydowali się jednak na luksusowy hotel, ale na... biwak. Jak można sądzić po zdjęciach, które Szatan opublikowała na Instagramie, pogoda i humory dopisały.

"Kto też wakacjuje w kraju naszym pięknym?" - zapytała pod jedną z fotek. Fani natychmiast podzielili się swoimi planami na lato. "My na przyczepie w Dębkach", "Biwak na Mazurach - najlepsza sprawa", "Jak co roku u rodziców" - pisali w komentarzach.

Reklama

Szatan to kolejna gwiazda, która zdecydowała się w tym roku na wypoczynek w kraju. Z uroków ojczystej ziemi korzystają też m.in. Katarzyna Cichopek, Lara Gessler i Dominika Gwit.Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama