Reklama

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa na wsi. Spójrzcie na ten outfit!

Barbara Kurdej-Szana znana jest szerszej publiczności z serialu "M jak miłość". Jednak prawdziwą miłością aktorki jest scena i to ta musicalowa. Jesteście ciekawi, jak brzmi wokal młodej mamy? Posłuchajcie tego! I zwróćcie uwagę na stylizację...

Barbara Kurdej-Szatan wzrusza fanów swoim śpiewem. Celowo wybrała ten utwór?

Barbara Kurdej-Szatan to wokalistka wszechstronna. Idealnie czuje się na scenie, doskonale wypada przed kamerą... Może zagrać w reklamie i serialu. 

Odnajdzie się wszędzie. Jednak każdy artysta ma dziedzinę, w której czuje się najlepiej. 

Naszym zdaniem aktorka ma doskonałe warunki wokalne. Do tego dochodzi ruch sceniczny, który Barbara Kurdej- Szatan ma opanowany do perfekcji, co mogliśmy zobaczyć w "Tańcu z gwiazdami". 

Wygląda na to, że córka aktorki przejęła talent po mamie, bo on najmłodszych lat szlifuje wokal. Kto wie, może za kilka lat wystąpią razem na jednej scenie? Pierwsze próby już za nimi.

Reklama

Ten kolor podkreśla opaleniznę. Barbara Kurdej-Szatan już go nosi

Patrząc na scenografię, można wywnioskować, że nie jest to próba generalna. Raczej aktorka wyjechała z Warszawy i przebywa na wsi z bliskimi. Ostatnio coraz więcej celebrytów odkrywa sielskie klimaty i porzuca miejski zgiełk.

Uwagę zwróciła bluzka z odkrytymi ramionami. Jeżeli szukacie ponadczasowych outfitów na lato, to ten krój jest doskonałym wyborem. Sprawdzi się podczas sielskich wakacji w Polsce oraz egzotycznego wypoczynku.

Często wybierając bluzki na lato, decydujemy się na biel. A co powiedziałybyście na kanarkową pomarańczę? Doskonale podkreśla opaleniznę i to jego największy atut.

Poza tym cera wygląda promienniej. Jeżeli nie możecie się opalać i wasza skóra przypomina łąkę usłaną śniegiem, to też możecie zastosować ten kolor. To doskonały akcent. Bluzki, koszule lub sukienki w tym kolorze nie znudzą się po jednym sezonie. Kanarkowa pomarańcza tworzy zgrany duet z fioletem i czerwienią. 

Ten motyw kontrastów stosowała już księżna Diana i okazuje się, że moda zatoczyła koło. Nie bójcie się eksperymentować, do tego złota biżuteria i dodatki z morskich traw. Jesteście gotowe do wyjścia! 

*** To może cię zainteresować ***

Katarzyna Zielińska i Paulina Sykut-Jeżyna. Co je łączy?

Katarzyna Zielińska nie zgodziła się na sesję rozbieraną. Powód?

Anja Rubik w przerażającej sesji zdjęciowej. Szczury na całym ciele?!

*** Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz ***

https://muzyka.interia.pl/raporty/raport-polsat-superhit-festiwal-2021/wiadomosci/news-zaglosuj-na-najlepszych-z-najlepszych-na-polsat-superhit-fes,nId,5300549#utm_source=PSHF&utm_medium=interia&utm_term=pshf&utm_campaign=pshf

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy