Reklama

Beata Tadla pochwaliła się fotkami z podróży poślubnej

Beata Tadla zaskoczyła niedawno fanów wieściami o ślubie. Choć dziennikarka początkowo zarzekała się, że nie zamierza upubliczniać swojego związku, postanowiła po raz kolejny pochwalić się obserwatorom szczegółem z prywatnego życia.

Beata Tadla od jakiegoś czasu rozgrzewa krajowe media do czerwoności swoimi związkami. Nie lada burzę wywołało jej rozstanie z Jarosławem Kretem. Pogodynek rozstał się z partnerką na łamach jednego z tabloidów i to bez jej wiedzy. Tadla usłyszała o rozstaniu podczas konferencji ramówkowej Polsatu.

Na szczęście los postawił na jej drodze przystojnego i tajemniczego bruneta, z którym wielokrotnie przyłapywali ją fotoreporterzy. Niestety związek nie przetrwał próby czasu, a zrezygnowana dziennikarka postanowiła zachować życie prywatne tylko dla siebie.

Reklama

Tadla nie dochowała jednak obietnicy i podzieliła się wieściami o ślubie z Michałem, niedawno poznanym partnerem. Para zaręczyła się na początku stycznia. Na początku tygodnia Beata udostępniła na instagramowym profilu zdjęcia z ceremonii, wyznając miłość ukochanemu w poście.

Radość z nowego etapu w życiu trwa. Dziennikarka pochwaliła się tym razem fotką z podróży poślubnej. Romantyczne chwile z mężem spędza na rajskich Malediwach.

Zobaczcie koniecznie nową fotografię Beaty Tadli!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Tadla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy