Reklama

Reklama

Black Friday dla zdecydowanych

Machina ruszyła. Wiele osób nastawia się na cenowe okazje. Co zrobić, aby za kilka dni nie stać przed szafą pełną nowych rzeczy i nie powtarzać jak zaklęcia zdania: "Nie mam się w co ubrać". Stylistka Iwona Radwan-Sado podpowiada, jak uniknąć sprzedażowych wpadek.

Lidia Ostólska, Styl.pl: W Polsce formuła "czarnego piątku" jest różnie interpretowana przez sprzedawców.

Iwona Radwan-Sado: Niestety. Problem polega na tym, że często wystawiane są rzeczy, które się nie sprzedają, a teraz trudno oszukać klienta. 

Kusząca kampania zachęca do odwiedzenia sklepu. Potem okazuje się, że jest w nim jeden wieszak z przecenionymi ubraniami.

- Lub jeden stolik. Sama wielokrotnie czułam się rozgoryczona. Dlatego sprawdzajmy, które sklepy faktycznie przygotowały się do sezonowej wyprzedaży z rozmachem. 

Reklama

Jeżeli znajdziemy się już w "sprzedażowym raju", to na co zwrócić uwagę? 

- Zdecydowanie na jakość: materiałów, wykończenia i na końcu bierzmy pod uwagę cenę. Dobry płaszcz, kurtka, spodnie, czy torba to "must have" każdej kobiety. Rzeczy z górnej półki są drogie. W czarny piątek też nie spodziewałabym się radykalnych obniżek cen. Jednak warto w tę bazę zainwestować, bo są to ubrania i dodatki, które posłużą nam minimum przez dwa sezony. 

Torba pełna zakupów. Tylko potem okazuje się, że rzeczy z metką wypełniają naszą szafę, a my nadal nie mamy się w co ubrać. Jak uniknąć takich pomyłek? 

- Podczas promocji trzeba mieć pomysł na siebie. Polecam zakupy z listą, wówczas unikniemy pomyłek. Wybierajmy rzeczy zgodne z naszym dress code, wówczas jest szansa, że ubierzemy je do pracy lub przyjęcie. To nie czas na eksperymenty i zmianę wizerunku.

To na czym warto się skupić? 

- Czarny piątek to wyprzedaż sezonowa. Prawda jest taka, że osoby, które są na bieżąco z trendami, modne dodatki mają już w szafie. Jednak ci, którym na co dzień brakuje odwagi lub cenią sobie klasykę, mogą zaszaleć podczas piątkowych zakupów. Pantera? Czemu nie, ożywi wiele stylizacji.

Plecak zamiast torby? 

- Jak nie teraz, to kiedy? 

Za czym Pani będzie się rozglądać? 

- Buty kowbojki! To sezonowy hit i doskonałe uzupełnienie klasyki na wszystkie pory roku.

Zobacz także: 


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy