Reklama

Reklama

Blanka Lipińska na wakacjach w Monako

Blanka Lipińska obecnie przebywa w Monako, gdzie spędza wolny czas w gronie przyjaciół. Autorce erotycznej powieści towarzyszy m.in Natalia Siwiec.

Blanka Lipińska wypoczywa w Monako

Blanka Lipińska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Popularność zdobyła, wydając książkę "365 dni". Od tego czasu grono jej fanów stale się powiększa. 

Nic więc dziwnego, że Blanka Lipińska chce być z nimi w kontakcie. W związku z tym stara się pokazywać im swoją codzienność. 

Na jej instagramowym koncie nie brakuje zdjęć z planu filmowego oraz ujęć z wakacji. Tym razem Blanka Lipińska postanowiła wybrać się do słonecznego Monako. 

Blanka Lipińska stara się aktywnie spędzać czas na wakacjach. Na Instagramie pochwaliła się, że postanowiła nawet pobiegać. Wieczór jednak zdecydowała się spędzić poza hotelem. 

Reklama

Na Instagramie pokazała, jaką stylizację wybrała. Autorka książki "365 dni" opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z koleżankami. 

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie w objęciach tajemniczego mężczyzny

Blanka Lipińska stara się relacjonować wyjazd do Monako. Na Instagramie postanowiła opublikować zdjęcie w objęciach przystojnego mężczyzny. 

Tym sposobem wywołała poruszenie wśród fanów, którzy od razu zaczęli spekulować, że jest to nowy chłopak Blanki Lipińskiej. 

Autorka "365 dni" postanowiła jednak od razu wytłumaczyć całą sytuację. Zaznaczyła, że mężczyzna ze zdjęcia jest tylko jej przyjacielem, a w dodatku jest zajęty. 

Czytaj więcej:

Ewelina Lisowska świętuje urodziny. „Z wyglądu osiemnastolatka”

Magdalena Stępień pochwaliła się zdjęciem z lotniska! „Kobieta petarda!”

Marcelina Zawadzka zachwyciła stylizacją „Znowu kusisz”

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy