Reklama

Reklama

Borys Szyc wśród hollywoodzkich gwiazd

Will Smith, Octavia Spencer, Kevin Hart, a wśród nich… Borys Szyc! Po sukcesie relacji z oscarowej gali, aktor po raz kolejny wciela się w rolę zakulisowego Insta-reportera. Tym razem jednak zamiast do Hollywood udaje się do Londynu, gdzie weźmie udział w nagraniach do odcinka programu „Graham Norton Show”.

Tego dnia na słynnej, czerwonej kanapie zasiądzie nie kto inny, jak zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Służące" - Octavia Spencer, jeden z najzabawniejszych komików na świecie - Kevin Hart oraz aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - Will Smith, wraz ze swoją nową partnerką z planu filmu "Aladyn", Naomi Scott. Odcinek z udziałem światowej sławy gwiazd widzowie zobaczą na antenie BBC Lifestyle już 26 maja, tymczasem zakulisowych materiałów należy szukać już 9 maja na profilu Borysa Szyca na Instagramie. 

Dotychczas w programie gościli m.in. Meryl Streep, Penélope Cruz, Tom Hanks czy Bradley Cooper. To tutaj Cybill Shepherd bez ogródek opowiedziała prowadzącemu, gdzie całował ją Elvis Presley, Elton John dla żartu dzwonił do fetyszysty skafandrów kosmicznych, a Kate Winslet wyjawiła, dlaczego trzyma swoją statuetkę Oskara w łazience. 

Reklama

Znany z dorobku artystycznego, a ostatnio również ze swojej autorskiej relacji z oscarowej gali Borys Szyc został zaproszony na plan zdjęciowy "Graham Norton Show". Wizyta będzie przez niego relacjonowana na żywo na InstaStories. Po tym, jak jego insta-reportaż z gali rozdania Nagród Akademii Filmowej został okrzyknięty w mediach hitem, Borys stał się mistrzem zmniejszania dystansu między światowej sławy gwiazdami filmowymi, a polskimi odbiorcami. Podczas swojej wizyty aktor odwiedzi studio "Graham Norton Show", wejdzie za kulisy, zasiądzie na publiczności podczas nagrań i postara się dostarczyć swoim fanom ekskluzywnych materiałów z udziałem gości programu oraz samym prowadzącym. 

- Zaproszenie od BBC Studios przyjąłem z nieskrywaną radością. Podziwiam Grahama Nortona za jego nietuzinkowy styl prowadzenia show. Imponuje mi to, że zapraszając światowej sławy gości nie stara się być najjaśniej świecącą gwiazdą. Tworzy naturalną przestrzeń do rozmowy, przez co bardzo często między samymi gośćmi nawiązuje się jakby mniej kontrolowana, a bardziej naturalna, spontaniczna interakcja. Myślę, że to dość niecodzienne zjawisko, które sprawia, że zmniejsza się dystans pomiędzy widzami a światowej sławy gwiazdami. Słyszałem też o fenomenalnej atmosferze, jaka panuje w studiu "Graham Norton Show". Właściwie już oglądając show można by odnieść wrażenie, że wszyscy ci ludzie, zarówno goście, jak i widownia, są na jednej wielkiej imprezie, na której gospodarzem jest Graham Norton. Cieszę się, że wezmę w niej udział, a tym samym uchylę państwu rąbka tajemnicy fenomenu, jakim jest ten program - mówi Borys Szyc.

Relację Borysa z planu "Graham Norton Show" można oglądać w czwartek, 9 maja, przez cały dzień na jego instagramowym profilu, a odcinek, którego nagrania zrelacjonuje aktor, zobaczymy na antenie BBC Lifestyle 26 maja. 

Zobacz także:


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy