Reklama

Brigitte Macron w nowej fryzurze! Jak wygląda?

Klasyczne cięcie typu bob jest jednym z charakterystycznych elementów stylu Brigitte Macron. Ostatnio jednak pierwsza dama Francji zdecydowała się na zmiany. Jak wygląda w nieco odświeżonej fryzurze?

Brigitte Macron to jedna z najbardziej rozpoznawalnych pierwszych dam. Jej klasyczna uroda, wdzięk i świetny gust sprawiają, że stała się inspiracją dla tysięcy kobiet na całym świecie.

Nic więc dziwnego, że każda zmiana w tym starannie wypracowanym looku wywołuje lawinę komentarzy. Ostatnio pretekstem do medialnych doniesień stała się fryzura. Wraz z nadejściem wiosny Brigitte Macron zdecydowała się bowiem na małą metamorfozę.

Jak wygląda Brigitte Macron w nowej fryzurze?

Do tej pory żona Emmanuela Macrona stawiała na klasycznego boba. Był to trafiony wybór - blond pasma ujmowały twarz Brigitte w delikatne ramy, dodając ostrym rysom nieco łagodności.

Reklama

Jednak na zdjęciach, które kilka dni temu wykonano przy okazji szczytu, na którym rozmawiano o ekonomii krajów Afryki, fryzura Brigitte prezentuje się zupełnie inaczej. Okalające twarz pasma zniknęły, za to grzywka wyraźnie się zagęściła. Zmienił się również kolor - wydaje się, że pierwsza dama Francji rozjaśniła fryzurę.

Naszym zdaniem to udana metamorfoza, odejmująca Brigitte lat i podkreślająca atuty jej urody. Wydaje się, że internauci są tego samego zdania. Pod zdjęciem pary prezydenckiej, opublikowanym na jej oficjalnym instagramowym profilu, szybko pojawiły się komplementy. "Piękna para prezydencka", "Te włosy dodają pani klasy!", "Co za elegancja" - czytamy w komentarzach.

Czy Brigitte Macron zmieniła fryzurę na stałe?

Tych, którym jednak nowy wizerunek pierwszej damy nie przypadł do gustu, uspokajamy. Choć z pozoru wydaje się, że Brigitte Macron zdecydowała się na ostre cięcie, o drastycznych krokach nie ma tu mowy. Żona Emmanuela Macrona po prostu spięła włosy z tyłu głowy.

Jak widać, fryzjerskie sztuczki potrafią zdziałać cuda! 

Przeczytaj również:

Julia Kamińska prezentuje zgrabne ciało na plaży

Marta Żmuda Trzebiatowska zrezygnowała z pracy po ponad dekadzie. Tak pożegnała się z publicznością

Magda Gessler w drugiej Magda Gessler w drugiej ciąży. Pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem. Pokazała zdjęcie z brzuchem

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Brigitte Macron | pierwsza dama Francji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy