Reklama

BTS podejmuje współpracę z McDonald's. Nie w Polsce!

Nie od dziś wiadomo, że McDonald’s współpracuje z gwiazdami na całym świecie. Niedawno amerykańska sieć ogłosiła, że podjęła współpracę z popularnym koreańskim boysbandem BTS. Fani grupy na pewno ucieszą się z tej wiadomości, jednak mieszkańcy kraju nad Wisłą, na razie nie mają na co liczyć!

Najpopularniejsza sieć barów szybkiej obsługi na świecie przygotowała niespodziankę dla wszystkich fanów k-popu. 

McDonald's od lat podejmuje współpracę z celebrytami, a niedawno ogłosił, że już wkrótce, bo od 26 maja fani koreańskiej grupy BTS będą mogli stopniowo zakupić specjalnie skomponowany dla nich zestaw — BTS Meal. 

Zespół BTS, znany z takich hitów jak: "Dynamite" czy "Stay Gold" ma miliony fanów na całym świecie, więc w sieci McDonald's z pewnością pojawią się tłumy chętnych do sięgnięcia po posiłek. 

Jak smakuje BTS Meal?

W zestawie skomponowanym dzięki współpracy z grupą BTS mają znaleźć się McNuggetsy, średni napój i frytki w takim samym rozmiarze, a także specjalnie dobrane sosy o smakach: słodkiego chili oraz cajun. 

Reklama

Zestaw BTS nie dla polskich fanów?

Niestety z niespodzianki przygotowanej przez McDonald's nie będzie można skorzystać we wszystkich krajach, a wśród państw, w których zestaw, na razie nie będzie sprzedawany BTS Meal, jest również Polska, ponieważ kraju zabrakło w harmonogramie obowiązującym od 26 maja do 25 czerwca bieżącego roku. 

Być może jednak posiłek zostanie wprowadzony do sprzedaży w naszym kraju nieco później. Polskim fanom koreańskiego boysbandu nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko czekać lub apelować w tej sprawie do sieci restauracji. 

Póki co, będą mogli go natomiast spróbować Polacy mieszkający m.in. w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Canada, Ukraina, Australia, Białoruś, Bułgaria czy Litwa.


Mogą cię również zainteresować: 

Waleria Szewczyk z "Love Island" po radykalnej metamorfozie!

Carmen Electra. Jak zmieniła się piękność ze "Słonecznego Patrolu"? 

Córka Katie Holmes i Toma Cruise'a ma już 15 lat! 

Natalia Piguła. Kim jest polska piękność, która jedzie na konkurs Miss Universe?

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: BTS | k-pop | gwiazdy | McDonald’s | BTS współpracuje z McDonald's

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy