Reklama

Reklama

Celia Jaunat, czyli seksbomba z klasą

Celia Jaunat wie, jak podnieść temperaturę na swoim instagramowym profilu. Żona Grzegorza Krychowiaka jest bardzo seksowna i nie wstydzi się tego podkreślać, jednak wie, jak zrobić to tak, aby nie wyglądać wulgarnie. Ma klasę!

Celia Jaunat, a właściwie Celia Krychowiak to żona znanego piłkarza, Grzegorza Krychowiaka. Piękna 28-letnia modelka i popularny sportowiec od lat tworzą zgrany duet. Poznali się we Francji, gdzie połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. 

Trzy lata temu para się zaręczyła. Grzegorz Krychowiak poprosił piękną Celię o rękę podczas wakacji na Bora-Bora, a w zeszłym roku modelka i jej ukochany postanowili wziąć ślub. 

Celia Krychowiak bez wątpienia jest jedną z najpiękniejszych żon polskich piłkarzy. Atrakcyjna modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje nowe zdjęcia w modnych i bardzo eleganckich stylizacjach. 

Reklama

Ukochana popularnego piłkarza wie, jak podkreślić swój seksapil tak, aby nie wyglądać przy tym wulgarnie. Niedawno opublikowała kilka nowych zdjęć, które zachwyciły jej fanów. 

Nic dziwnego. Spójrzcie tylko na nią! 


Trzeba przyznać, że Celia Krychowiak ma klasę! Jak oceniacie jej styl? 
Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Celia Jaunat | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy