Reklama

Ciężarna Bołądź, Doda i taneczna Wieniawa. Gwiazdy na Gali 30-lecia Polsatu

30-lecie Polsatu to Gala, na którą czekała znamienita większość gwiazd związanych z tą stacją telewizyjną. Nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń, ale głównym tematem po hucznej zabawie są też kreacje gwiazd. Kto zachwycił i czyja stylizacja zostanie zapamiętana na długo?

Olga Bołądź ogłosiła ciążę. Pomogła jej w tym obcisła sukienka

Zdecydowanie jedną z gwiazd, które miały swój wieczór podczas 30-lecia Polsatu była Olga Bołądź. Aktorka zjawiła się w obcisłej, o fasonie tuby, sukience z lekko prześwitującego materiału. Widać było, że figura zgrabnej gwiazdy nieco się zmieniła. 

Szybko wyjaśniło się, co było powodem tej przemiany. W pewnym momencie Olga Bołądź pozując do zdjęć, chwyciła się za zaokrąglony brzuszek. Wówczas było już jasne, że gwiazda ogłosiła w ten sposób ciążę. 

Przypomnijmy, że w 2013 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Brunona i wygląda na to, że teraz przyszedł czas na ponowne powiększenie rodziny. 

Reklama

Na Gali Olga Bołądź wprost promieniała, a uśmiech nie schodził jej z twarzy. Czarna, delikatna kreacja tylko dodawała jej uroku, a zgromadzonym trudno było oderwać od niej wzrok. 

Jasne barwy kreacji królowały. Doda pojawiła się w sukni jak z bajki

Gala Jubileuszowa Polsatu była wielkim balem, więc nie dziwiły nikogo balowe kreacje. Niektóre z gwiazd wyglądały dosłownie jak z bajki i chętnie wybierały nie ciemne, koktajlowe barwy kreacji, a wręcz przeciwnie - jasne, dodające im blasku. 

Jedną z tych osób była Doda, która zachwyciła zebranych balową suknią, której rozkloszowany dół ciągnął się za nią po ziemi, a góra kreacji była stworzona z cienkiego materiały, wysadzanego perłami. 

Stylizacja doskonale współgrała z blond włosami piosenkarki oraz z czerwienią na jej ustach. 

Jasne tony kreacji wybrały także Marcelina Zawadzka i Małgorzata Socha. Te gwiazdy jednak zrezygnowały z bieli na rzecz beży i szampańskich odcieni, które doskonale podkreślały cerę obydwu pań. 

Czerń zawsze w modzie. Julia Wieniawa wybrała klasykę

Czarne kreacje niemal zawsze obronią się podczas ważnych, eleganckich wydarzeń. Gwiazdy także chętnie wybierają czerń na gale i imprezy branżowe. Tak też było i w tym przypadku. 

W czarnej sukni pojawiła się chociażby Julia Wieniawa, która wybrała niezwykle prostą stylizację w formie tuby, z mocnym rozcięciem na nodze i górze z odkrytymi ramionami. 

Karolina Gilon pojawiła się w podobnej sukni, lecz już z zakrytymi ramionami i mocniejszą stylizacją na... Marilyn Monroe. W obydwu przypadkach efekt był doskonały, a czerń dodała paniom tajemniczości. 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy