Reklama

Co się dzieje z Britney Spears? Zza oceanu docierają niepokojące informacje o stanie piosenkarki

Od pewnego czasu informacje o Britney Spears w mediach pojawiają się jedynie w kontekście jej prywatnego życia oraz jej problemów ze zdrowiem psychicznym. Teraz zagraniczne media informują o tym, że stan psychiczny gwiazdy pogarsza się, a przyczyną tego ma być nowy partner piosenkarki.

O Britney Speras w ostatnich latach mówiło się wyłącznie z powodu jej osobistych problemów. Najpierw serwisy plotkarskie rozpisywały się na temat jej załamania nerwowego, które gwiazda przeszła w 2007 roku oraz tym, że trafiła pod kuratelę swojego ojca Jamie’ego Seats. Gdy udało jej się wywalczyć prawo o samostanowieniu, w mediach zaczęły pojawiać się informacje o jej związku z 12 młodszym mężczyzną Samem Asgharim

Para pobrała się i wszystko wskazywało na to, że piekło piosenkarki nareszcie się skończyło. Jednak w 2023 roku Sam złożył pozew o rozwód i para się rozstała. Fani zaczęli z kolei zauważać, że z ich idolką zaczyna dziać się coś złego, a obecnie na temat jej stanu psychicznego wypowiadają się nawet specjaliści. Kim jest nowy partner Britney Spears?

Reklama

Winny nowy partner piosenkarki

Zagraniczne media podają, że stan psychiczny Britney Spears bardzo się pogorszył. Winą za to obarczają nowego partnera piosenkarki, który towarzyszył jej podczas afery w hotelu Chateau Marmont, gdzie artystka świętowała zakończenie sprawy rozwodowej i przy okazji zakłócała spokój innych gości oraz nabawiła się poważnej kontuzji nogi. 

To jednak nie wszystko, a groźnych sytuacji jest znacznie więcej. Mężczyzna ma wykorzystywać Britney i nią manipulować. Skutecznie też odciąga ją od rodziny i bliskich znajomych.

Kim jest nowy partner Britney Spears?

Nowym chłopakiem piosenkarki jest Paulo Soliza, który wcześniej pełnił rolę „złotej rączki” w domu gwiazdy. Trudno nazwać go jednak dobrym człowiekiem. Ma na koncie wiele wyroków, w tym za nielegalne posiadanie broni

Informator gazety „Us Weekly” zdradził również, że Soliza jest źródłem wielu problemów piosenkarki i sprawia, że jej stan psychiczny się pogorszył, a także przekonuje ją, żeby przestała ufać swoim najbliższym. Fanów dodatkowo niepokoją wideo, która artystka wrzuca do sieci. Można na nich zauważyć błądzący wzrok celebrytki, który to szczególnie wprawia wielbicieli w niepokój.

Przypomnijmy, że o stanie zdrowia Britney pod koniec kwietnia wypowiedział się również psychiatra, który w wywiadzie dla TMZ Live ocenił, że piosenkarka bierze za dużo leków, a jej pogarszający się przez to stan sprawia, że ponownie powinna wrócić pod kuratelę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama