Reklama

Reklama

Co zmalowały dzieci Anny Guzik?

Anna Guzik jest mamą trzech dziewczynek. Aktorka opublikowała niedawno w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym widać, co jej urocze dzieci ostatnio nabroiły. Czy wasze pociechy też tak robią?

Anna Guzik to polska aktorka, znana, m.on., z roli w serialach "Hela w opałach" i "Na wspólnej". Na co dzień można ją również zobaczyć w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, gdzie regularnie występuje. Gwiazda  jest stała w uczuciach, więc jej życie prywatne jest poukładane. Jej mężem od sześciu lat jest Wojciech Tylka. Owocem ich miłości są trzy córki: Nina, Barbara i Bogna. Aktorka nie afiszuje się może nadmiernie ze swoją rodziną, ale zdarza się jej od czasu do czasu publikować w mediach społecznościowych zdjęcia z jej udziałem. 

Reklama

"Po raz kolejny się sprawdziło- jeśli macie dzieci i nagle ucichły, to jest to moment, żeby wstać i sprawdzić co zmalowały! Bo mogą dosłownie coś zmalować. U mnie tym razem były tylko twarze (bardzo kosztowną szminką cioci...), ale ściany też już mamy zaliczone..." - napisała Anna Guzik w opisie pod powyższym zdjęciem, które umieściła na swoim instagramowym profilu. 

Wygląda na to, że aktorka i jej mąż mieli po  swoich uroczych pociechach sporo sprzątania. Dziewczynki na zdjęciu wyglądają jednak tak słodko, że naprawdę trudno jest sobie wyobrazić, że można by się na nie długo złościć. 

Kosztowną szminkę cioci zawsze przecież można odkupić, a dzieciństwo ma to do siebie, że rządzi się swoimi prawami. 

A wasze małe urwisy, co ostatnio zmalowały?
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Guzik | dzieci | gwiazdy | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy