Reklama

Reklama

Córka Cindy Crawford wygląda jak jej mama w latach 90. Zachwyciła!

Kaia Gerber, jedna z najlepszych modelek młodego pokolenia i córka Cindy Crawford idzie jak burza, zachwycając krytyków, fanów i projektantów mody. Piękna 21-latka pojawiła się ostatnio na Academy Museum Gala i wyglądała jak jej słynna mama w latach 90.! Też widzicie podobieństwo?

Kaia Gerber urodziła się we wrześniu 2001 roku w Los Angeles jako córka supermodelki i ikony lat 90., Cindy Crawford i biznesmena Rande’ego Gerbera. Ma starszego brata, Presley'a Walkera, który również został modelem.

Kaia Gerber debiutowała już jako 10-latka w kampanii reklamowej dla młodzieżowej linii ubrań Young Versace, a już pięć lat później zaczęła regularnie pojawiać się na wybiegu. Gościła na okładkach takich gigantów jak "Vogue", "Glamour", "Cosmopolitan" czy "Elle" i chodziła dla takich domów mody jak m.in. Chanel, Versace, Prada, Fendi czy Moschino. W październiku 2017 roku została nominowana do nagrody Modelki Roku, ale ostatecznie zdobyła ją dopiero rok później. 

Choć Kaia Gerber ma zaledwie 21 lat, to już zachwyca się nią cały świat, a projektanci i styliści przekonują, że jest jedną z najlepszych i najbardziej obiecujących modelek młodego pokolenia, chętnie zapraszaną na najważniejsze wydarzenia w Hollywood. Ostatnio pojawiła się na imprezie Academy Museum Gala i dosłownie zachwyciła fanów, zarówno swoich jak i jej słynnej mamy. 

Reklama

Zobacz również: Heidi Klum i jej córka czarują w kusej bieliźnie. Ale widoki! 

Kaia Gerber zachwyciła na gali. Wygląda ja młoda Cindy Crawford?

Kaia Gerber przybyła na galę w półprzeźroczystym, czarnym stroju, pochodzącym z domu mody Alaïa. Całość składała się z drapowanej, długiej spódnicy i golfu. Ta minimalistyczna, ale jednocześnie robiąca spore wrażenie kreacja podkreśliła urodę modelki, a fryzura i makijaż sprawiły, że spora część osób zobaczyła w Kai Cindy Crawford z przełomu lat 80. i 90. 

Faktycznie, na początku kariery Cindy Crawford często decydowała się na takie proste, ale mocno podkreślające jej perfekcyjną figurę kreacje, nosiła długie, rozpuszczone włosy i mocny makijaż. 

Też widzie w Kai Gerber jej słynną mamę? 

Zobacz również:

Margaret znów szokuje strojem. Szczupłe nogi i płaski brzuch!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kaia Gerber | Cindy Crawford | modelki z lat 90.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy