Reklama

Reklama

Córka Martyny Wojciechowskiej ma niezwykły talent

Martyna Wojciechowska niedawno zaskoczyła fanów, publikując w mediach społecznościowych nowe zdjęcia swojej córki. 12-letnia Marysia jest bardzo utalentowana. Sami zobaczcie, co potrafi zrobić!

Córka Martyny Wojciechowskiej w tym roku skończyła 12 lat. Dziewczynka zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat, coraz bardziej przypomina znaną mamę. Popularna prezenterka telewizyjna ma bardzo dobre relacje z dzieckiem i stara się wspierać Marysię w każdy możliwy sposób. 

Chociaż w mediach społecznościowych podróżniczka nie afiszuje się ze swoim życiem prywatnym, od czasu do czasu publikuje zdjęcia bliskich jej osób. Niedawno Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciami swojej córki, na których widać, jak nastolatka trenuje na zawieszonej pod sufitem obręczy. 

Reklama

Fani dziennikarki nie mogli wyjść z podziwu, chwaląc niezwykły talent Marysi. Pozytywnych komentarzy pod fotografią nie brakowało. 

- Cudowna, piękna i zdolna dziewczynka - napisała jedna z instagramowych obserwatorek prezenterki. 

Spójrzcie tylko na zdjęcie, które dodała prezenterka!

"Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana! Bez kawy. Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi? - zapytała Martyna Wojciechowska w opisie pod opublikowanym przez siebie zdjęciem . 

Trzeba przyznać, że córka podróżniczki ma talent. W dodatku, wygląda na to, że jest bardzo zmotywowana, skoro już od wczesnych godzin porannych trenuje na obręczy. 

Z takim zapałem na pewno uda jej się osiągnąć sukces. Trzymamy kciuki! 
Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska | dzieci gwiazd | młode talenty

Reklama

Reklama

Reklama