Reklama

Reklama

Córka o rozwodzie Billa i Melindy Gates. "Rodzina jest w trudnym momencie"

​25-letnia Jennifer Gates, najstarsza córka Billa i Melindy Gates, odniosła się do informacji na temat rozwodu swoich rodziców.

Tuż po opublikowaniu oświadczenia Billa Gatesa i Meliny Gates na temat ich rozwodu, najstarsza córka Jennifer zamieściła wpis na story na Instagramie, w którym prosi swoich obserwujących o prywatność w czasie, gdy rodzina jest trudnym momencie.

"Do tej pory wielu z was usłyszało wiadomość, że moi rodzice się rozstają" - rozpoczęła wpis. "Wciąż uczę się, jak najlepiej opanować moje emocje i wspierać innych członków rodziny w tym czasie. Jestem wdzięczna za umożliwienie tego."

Jennifer Gates podkreśliła, że nie będzie komentować rozstania rodziców i podziękowała za miłe słowa i wsparcie, jakie do niej spłynęło.

Reklama

Wpis zakończyła słowami: "Dziękujemy za zrozumienie naszej potrzeby prywatności podczas przechodzenia przez kolejne fazy naszego życia".

W poniedziałek na koncie na Twitterze pojawiło się oświadczenie Billa Gatesa i Melindy Gates, w którym informują, że wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie. Para zapowiedziała, że nadal będzie pracować nad rozwojem fundacji, którą wspólnie prowadzą, ale "nie możemy już rozwijać się jako para". Będzie to najdroższy rozwód na świecie - tak oceniają to specjaliści.

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bill Gates | Melinda Gates

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy