Reklama

Reklama

Dama nie kłamie

Uroczy, pełen pasji, porywający romans historyczny.

Lady Alexandra Morley, pociągająca wdowa, postanawia uciec przed wierzycielami do Włoch i tam znaleźć sposób, by uporać się z finansowymi kłopotami. Przeszkadza jej w tym przypadkowo spotkany wysoki, barczysty i błyskotliwy Phineas "Finn" Burke, atrakcyjny wynalazca o szokującej przeszłości. Alexandra traci nadzieję, że kiedyś uda jej się osiągnąć to, czego potrzebuje... aż do ich pierwszego pocałunku.

Finn zawsze był odporny na damskie wdzięki i skupiony wyłącznie na udoskonaleniu swojego silnika do "bezkonnego powozu", który teraz pragnie przedstawić na wystawie w Rzymie. Nigdy nie sądził, że spotka kobietę, taką jak Alexandra - równie upartą jak urodziwą. Finn pragnie pojąć Alexandrę za żonę, ale musi ją najpierw przekonać, że ich miłość jest jedyną wartością, która się liczy.

Czarujące połączenie prozy i pożądania.
Julia London, bestsellerowa autorka "New York Timesa"

Bystra i pełna humoru. Prawdziwy rarytas.
Suzanne Enoch

Juliana Gray zaczęła pisywać jeszcze jako dziecko, żeby zabić nudę, kiedy za karę zsyłano ją do swojego pokoju, a później zainteresowała się powieściami romantycznymi, chcąc odpocząć od nudnych adoratorów. Niestety, mimo pięciu lat mieszkania w najlepszych dzielnicach Londynu, nie udało jej się poznać żadnego księcia, chociaż raz zdarzyło jej się dzielić taksówkę z przyszłym baronem. "Dama nie kłamie" to pierwsza część romantycznej trylogii.

Reklama

"Dama nie kłamie"

Juliana Gray

Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Okładka książki | ksiązki | romans

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy