Reklama

Dariusz Wieteska. Muzyka jest w nim

Sławę przyniosła mu rola Piotra Strzeleckiego w serialu "Na sygnale". To za nią otrzymywał Telekamery regularnie od 2015 roku do dziś. Jednak aktor, który nauki pobierał u Jana Machulskiego doskonale sprawdza się w innych rolach i ma jeszcze wiele umiejętności, których publiczność nie miała okazji podziwiać na srebrnym ekranie.

Zapracowany. Z planu na trening, z treningu na plan. Teraz aktor z małej wioski nad Rawą Mazowiecką udowadnia, że w życiu można spełniać marzenia. Wystarczy podzielić je na cele i etapami zdobywać. 

Obecnie Wieteska bierze udział w tanecznym show, z czego cieszy się od momentu złożenia mu propozycji, bo muzyka od zawsze towarzyszy mu w życiu. Jego taneczną przewodniczką jest nowa tancerka w programie Katarzyna Vu Manh.

Poruszanie się z gracją na parkiecie to nie jedyne umiejętności  aktora. Swój talent  gry na gitarze miał okazję pokazać w filmie "Południk zerowy" w reż. P. Rzepki, gdzie wcielił się w rolę muzyka rockowego. Ekipę "Na sygnale" nazywa już swoją rodziną, bo wie, że wiele zawdzięcza aktorom, z którymi pracuje od lat. 

Reklama

Na co dzień ogromne wsparcie otrzymuje od żony. Urszula Zawadzka też jest aktorką. Zagrała m.in. w "Klanie", dlatego rozumie charakter pracy męża. On sam powtarza, że jest najważniejszą kobietą w jego życiu. 

Ma skłonność do ryzyka, dlatego nie boi się scen akcji. W nich chętnie  wykorzystuje  swoje umiejętności i pasje: jazdy na motocyklu, walki wręcz, pływania. Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Styl.pl | aktor

Reklama

Reklama

Reklama