Reklama

Dawid Woliński jest w życiowej formie?

Dawid Woliński nie próżnuje. Projektant postanowił zadbać o swoją formę, a efektami ćwiczeń regularnie chwali się w mediach społecznościowych. Spójrzcie tylko na jego nogi i brzuch!

Dawid Woliński to jeden z najbardziej znanych i utytułowanych polskich projektantów mody. Robi również karierę za granicą. Wielu fanów zyskał za sprawą popularnego programu "Top Model", którym od lat jest jednym z jurorów. 

Ukończył liceum plastyczne, a także Szkołę Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Studiował też na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych.  

Dawid Woliński to jednak nie tylko projektant, ale też oryginalna i wyrazista osobowość. Nie boi się wyrażać własnej opinii. Pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się ze swoimi fanami nowymi zdjęciami. 

Reklama

Niedawno charyzmatyczny juror "Top Model" zaczął ostro ćwiczyć. Wysiłek nie poszedł na marne, bo teraz projektant jest w życiowej formie.

Zobaczcie, jak wygląda! 

Dawid Woliński nie wahał się długo, aby pochwalić się na swoim instagramowym profilu efektami intensywnych ćwiczeń. Brzuch i nogi robią wrażenie. 

Polski projektant bardzo dba o swój wizerunek. Zawsze ma zadbaną fryzurę i jest modnie ubrany. Takiego ciała mógłby mu pozazdrościć niejeden młodszy kolega z branży. Jest w formie! 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | gwiazdy | ćwiczenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy