Reklama

Doda o swoich byłych. Co wyszło na jaw?

Dorota Rabczewska umieściła na swoim Instagramie wpis, który zaskoczył fanów. Gwiazda oznajmiła, że podjęła ważną życiową decyzję. W grę wchodzą sprawy małżeńskie. Co się stało?

Doda znana jest ze swojej szczerości. Nie unika trudnych tematów, nie boi się trudnych pytań. Jednak tym razem wyprzedziła dziennikarzy i w mediach społecznościowych opublikowała wpis, który zaskoczył wszystkich. Co napisała?

Jeszcze pięć lat temu nic nie zapowiadało, że związek z Emilem Stępniem będzie miał finał w sądzie. Para była zakochana w sobie po uszy. Wydawało się, że Dorota Rabczewska po nieudanych związkach znalazła ukojenie w objęciach biznesmena. Para wspólnie prowadzi firmę i nagle wszystko rozsypuje się jak domek z kart. 

Reklama

Wokalistka czuła się w obowiązku, aby o swojej decyzji poinformować fanów. Wolała uniknąć pogłosek i plotek na swój temat. Zaznaczyła też, że decyzja o rozwodzie jest decyzją przemyślaną, a nie elementem promocji filmu, którego premierę Doda zapowiedziała na jesień- bez względu na okoliczności. 

Tym bardziej że przez trudny okres rozstania Doda nie przechodzi pierwszy raz. Związki np. z Nergalem i Radosławem Majdanem także skończyły się fiaskiem. Jak wspomina tamte chwile? Zobaczcie fragment wywiadu.

*** To może cię zainteresować ***

Adrianna Biedrzyńska. Guz mózgu to nic. Relacje z córką ucierpiały przez młodszego partnera. Pogodziły się?

Małgorzata Rozenek-Majdan uważa, że bezpłodność powinna być leczona przy finansowym wsparciu państwa. In vitro dla każdego!

Barbara Kurdej-Szatan w nowej odsłonie. Co uchwycił fotograf? Takiego zdjęcia jeszcze nie miała

Białe plamy na skórze po opalaniu. Dlaczego powstają? 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | rozwód | Nergal | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy