Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień przewidziała to, co się dzieje? Pokazała stare zdjęcia!

Dorota Rabczewska-Stępień przewidziała to, co dzieje się na świecie? Zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych nie pozostawia złudzeń. Trzeba przyznać, że Doda ma niezłą intuicję!

Dorota Rabczewska-Stępień ma 36 lat i pochodzi z Ciechanowa. Jest jedną z najbardziej popularnych polskich artystek. Ma fenomenalny głos, którym zachwyca zawsze, kiedy tylko pojawia się na scenie.

 Pochodzi z Ciechanowa, a talent muzyczny rozwijała już w dzieciństwie, bo w szkole muzycznej I stopnia uczyła się w klasie fortepianu. Popularność zapewniły jej m.in. piosenki nagrane z zespołem Virgin, a później postawiła na solową karierę. Do jej największych hitów należą bez wątpienia takie utwory jak: "Znak pokoju", "Dżaga" oraz "Bad girls". 

Teraz Doda próbuje też swoich sił w innej branży. Niebawem do kin wejdzie jej film "Dziewczyny z Dubaju", nad którym od dłuższego czasu pracowała. 

Dorota Rabczewska-Stepień słynie m.in. z tego, że zawsze mówi to, co naprawdę myśli. Gwiazda jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami tym, co u niej słychać. 

Reklama

Często na swój instagamowy profil wrzuca gorące fotki, które bardzo podobają się jej fanom. Zwłaszcza że atrakcyjna piosenkarka jest w życiowej formie i wygląda po prostu rewelacyjnie. 

Niedawno Doda zdecydowała się dodać parę swoich starych zdjęć, bo zauważyła, że niektóre z napisów na jej ubraniach idealnie opisują aktualną sytuację w naszym kraju. Kobiety w Polsce wychodzą na ulicy, a gwiazdy je wspierają. 

Spójrzcie tylko, jak kilka lat temu przewidziała, to co się stanie na świecie! 

"Kiedy patrzę na moje zdjęcia z 2010 r. stwierdzam, że moje przewidywanie przyszłości zaczyna mnie przerażać"- napisała pod opublikowanymi przez siebie zdjęciami sprzed dekady Dorota Rabczewska-Stępień, porównując się tym samym do słynnego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego. 

Trzeba przyznać, że napis na jej koszulce idealnie pasuje do obecnej sytuacji. 
Zobacz także:Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy