Reklama

Dorota Rabczewska-Stępień zatańczyła na schodach. Wielkie wow!

Dorota Rabczewska-Stępień opublikowała na swoim instagramowym profilu nowy post. Tym razem podzieliła się ze swoimi followersami filmikiem, na którym widać, jak tańczy na schodach. To po prostu trzeba zobaczyć!

Dorota Rabczewska-Stępień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Piosenkarka, która pracuje teraz nad swoim nowym filmem, regularnie dodaje zdjęcia. 

Tym razem opublikowała jednak na Instagramie krótkie nagranie, na którym widać, jak tańczy na schodach. Układ, który zaprezentowała, bardzo przypomina ten z popularnego filmu "Dirty Dancing". 

Filmik zrobił spore wrażenie na fanach. Doda ma świetne poczucie rytmu, ale okazuje się, że podczas zdarzenia omal nie doszło do tragedii. Taniec piosenkarki mógł zakończyć się poważnym wypadkiem.

Reklama

"Tak, prawie bym walnęła łbem o balustradę" - napisała Dorota Rabczewska w opisie pod dodanym przez siebie wideo. Dobrze, że nic jej się nie stało. 

Followersom wokalistki bardzo spodobało się to, w jaki sposób się ona porusza. Niektórzy stwierdzili nawet, że powinna spróbować swoich sił w popularnym programie rozrywkowym. 

"Doda z takim talentem to tylko do Tańca z Gwiazdami" - napisała jedna z użytkowniczek serwisu, a inni szybko zaczęli przyznawać jej rację. 

Zobaczcie, jak tańczy Dorota Rabczewska-Stępień! 

Też uważacie, że Doda powinna wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"? 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: taniec | Doda | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy