Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska na zdjęciach z dzieciństwa

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola podzieliły się z fanami wspólnymi zdjęciami sprzed lat. Czy na dobre zapomniały o dawnych nieporozumieniach?

Dorota Szelągowska to najpopularniejsza w Polsce architekt wnętrz. Kobieta prowadzi własne programy telewizyjne na stacji TVN, w których remontuje mieszkania Polaków. Widzowie pokochali ją za oryginalność i ogromną życzliwość, którą obdarza gości wspomnianych programów.

Karierę w telewizji rozpoczęła od pracy w programie młodzieżowym "Rower Błażeja", którego była również wydawcą. Później pojawiła się w takich formatach telewizyjnych jak "Polskie lato", "Pytanie na śniadanie", "Dietosfera", czy "Dorota Was urządzi". Od dwóch lat prowadzi popularny program "Domowe rewolucje".

Reklama

Dorota nieczęsto dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami z życia prywatnego. Niechętnie pokazuje członków swojej rodziny, czy pisze obszerne posty, w których dzieli się swoimi poglądami. Jednak jakiś czas temu na światło dzienne wyszedł przykry incydent z jej matką w roli głównej. Pisarka nie mogła zaakceptować niechęci, jaką Dorota darzy swojego ojczyma.

Szelągowska wyznała, że mężczyzna nadużywał alkoholu i był pedofilem. Wypowiedź sprawiła, że relacje kobiet bardzo się ochłodziły, a Katarzyna nie zjawiła się nawet na ślubie własnej córki.

Na szczęście ich kontakty zaczęły się polepszać. Od jakiegoś czasu kobiety częściej spędzają ze sobą czas i publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio zarówno Dorota, jak i Katarzyna udostępniły fotki sprzed lat.

Zobaczcie koniecznie Dorotę Szelągowską na zdjęciach z młodości!

***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | Katarzyna Grochola | Dzień Matki

Reklama

Reklama

Reklama