Reklama

Dorota Szelągowska pierwszy raz o ślubie

Dziennikarka nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Dla magazynu "Twój Styl" zrobiła wyjątek.

Niedawno została mamą po raz drugi. Ma już nastoletniego syna. Kiedy na świat przyszła jej córka, Wanda, świat diametralnie się dla niej zmienił. Gwiazda przyznała, że córka odmieniła jej życie. Dziennikarka musi być czujna, by nie popełnić tych samych błędów wychowawczych, co jej rodzice. Szelągowska przyznała, że w dzieciństwie brakowało jej uwagi. Trudno zniosła rozwód rodziców i chorobę nowotworową mamy, Katarzyny Grocholi. Przez to musiała udać się na terapię.

Dorota Szelągowska bardzo chroni swoją prywatność. Przez wiele miesięcy udawało jej się utrzymać w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Nadal nie zdradziła, kim jest ojciec Wandy. W magazynie "Twój Styl" wyznała, że jest po ślubie!

Reklama

Tym razem wesele wyglądało zupełnie inaczej niż to, które wyprawiła ze swoim poprzednim mężem, Adamem Sztabą. Wtedy zdecydowała się na ceremonię w plenerze, w przyjęciu wzięło udział wielu zaproszonych gości, jednak i to nie przyniosło parze szczęścia. Dlatego Szelągowska z partnerem postawili na skromną uroczystość. "Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele, wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków" - zdradziła gwiazda. 

Szelągowska swojego męża poznała w pracy. Okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Dziś spędzają wspólnie wieczory grając w planszówki i oglądając seriale. Gwiazda zdradziła także, że jej partner jest troskliwym i czułym tatą. Opieką nad córką dzielą się po równo i dziennikarka nie musi się martwić, kto z nich wstanie w nocy do małej Wandy. "Mam świetnych teściów, którzy rywalizują o to, kto będzie siedział z małą. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją" - powiedziała. Wygląda na to, że Dorota Szelągowska dawno nie była tak szczęśliwa. 

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama