Reklama

Dorota Wellman w ogniu krytyki TVP. Powód?

​Dziennikarka TVN chętnie angażuje się w kampanie społeczne. Według doniesień TVP Dorota Wellman miała zostać twarzą projektu "Smart Senior". Czy faktycznie tak jest.

Dorota Wellman ma szkolić seniorów?

Organizatorem projektu "Smart Senior" Jest Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu. Zdaniem dziennikarzy TVP Dorota Wellman została wytypowana do prowadzenia szkoleń dla osób starszych. Obsługa urządzenia mobilnego przez reportera TVP została nazwana "wiedzą tajemną", za którą uczestnik kursu miałby zapłacić 11 tys. złotych, ale nie zapłaci ponieważ pieniądze na ten cel przeznaczyła UE.

Dorota Wellman przeklina na wizji

Wybór doświadczonej dziennikarki wydawał się strzałem w dziesiątkę. Jednak informacje, które podały we wtorkowy wieczór "Wiadomości" okazały się przedwczesne, a w materiale krytycznie odniesiono się do byłej dziennikarki telewizji publicznej.

Prowadząca wieczorne wydanie "Wiadomości" Edyta Lewandowska w swojej zapowiedzi materiału podkreśliła, że całe przedsięwzięcie wyceniane jest na 700 tysięcy złotych. Ta bajońska suma przeznaczona na warsztaty dla 60 osób stała się pretekstem do rozwinięcia tego wątku i ataku na gwiazdę TVN. 

Reklama

Dorota Wellman nie wydała do tej pory oświadczenia w tej sprawie, ale w wypowiedziach dla portali internetowych wyjaśnia, że nie będzie szkoleniowcem w tym projekcie, a informacje podane przez TVP są nieprawdziwe. Jaka jest wasza opinia na ten temat?

Spektakularna przemiana Emilii Dankwy! 

Agnieszka Sienkiewicz oficjalnie zaczyna sezon na opalanie! 

Aleksandra Żebrowska przerywa milczenie

Te kosmetyki podbijają serca kobiet. Poznaj ich mocne strony!

Piąta rocznica śmierci Marii Czubaszek

Tak wygląda ciało Anny Lewandowskiej. "Cellulit, rozciągnięta skóra na brzuchu". Trenerka szczerze o niedoskonałościach Magazyn 

Małgorzata Socha w piekielnie seksownym wydaniu! Gwiazda "BrzydUli" kusi na archiwalnym kadrze :: Magazyn 

Piotr Żyła zaśpiewał przebój Queen! "I mamy kandydata na Eurowizję" [WIDEO] :: Magazyn :

Ile zarabia Lech Wałęsa. Prezydent zdradza stan swojego konta!

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | TVN SA | TVP | Wiadomości | telefon komórkowy | seniorzy | Warszawa | Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy