Reklama

Edyta Górniak na ekskluzywnych wakacjach

To był bardzo intensywny rok dla Edyty Górniak. Po licznych koncertach i występach we własnym programie telewizyjnym postanowiła odpocząć podczas bardzo luksusowych wakacji.

Edyta Górniak zakończyła 2019 rok z pompą. Pojawiła się na scenie podczas imprezy sylwestrowej TVN, na której zabawiała mieszkańców Warszawy. W tym roku premierę miał program "My Way", a piosenkarka była jego główną bohaterką. Pod czujnym okiem instruktorów Edyta pilnie szkoliła swoje umiejętności w poruszaniu się samochodem po mieście.

Diwa postanowiła odpocząć od sławy, rozpoznawalności i natłoku pracy. Wyruszyła więc z przyjaciółką w daleką podróż do Azji. Ciężko zarobione pieniądze zainwestowała w lot biznes klasą. Jak się okazało, luksusowy środek transportu kosztował ją około 10 tysięcy złotych!

Reklama

Edyta pochwaliła się zdjęciem z samolotu na Instagramie, na którym widać jak relaksuje się podczas podróży. W luksusowym samolotowym przedziale ogląda wraz z przyjaciółką serial "Friends". Kobiety wygłupiają się i jak widać, dobrze się bawią. Część fanów była zachwycona jej sposobem na relaks, choć znalazła się grupa, która skrytykowała jej wybór transportu.

"Z całym szacunkiem Pani Edyto, jak to się ma do postu o pożarach w Australii, do postu, żebyśmy coś zmienili TERAZ!" - pisali w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie, jak Edyta Górniak spędza wakacje!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy