Reklama

Edyta Górniak na odważnym zdjęciu

Edyta Górniak na swój instagramowy profil dodała zdjęcie prosto z sypialni. Pokazała naprawdę sporo!

Edyta Górniak ma 47 lat i wygląda naprawdę rewelacyjnie. Niebanalnej urody i wspaniałej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka.Zazwyczaj artystka ubiera się elegancko, nie pokazując przy tym zbyt wiele ciała.

Tym razem postanowiła jednak zaskoczyć swoich fanów, bo opublikowała w mediach społecznościowych odważną fotografię, na której pozuje w czarnej bieliźnie. Reszta jej ciała jest zasłonięta białym ręcznikiem, ale i tak widać na nim bardzo dużo. 

Instagramowi obserwatorzy artystki są zachwyceni. Swój entuzjazm wyrazili w licznych komentarzach pod dodanym przez Edytę Górniak zdjęciem. Nie szczędzili jej komplementów. 
  
"Mimo upływającego czasu Twoja uroda jest wciąż tak unikalna i wyjątkowa. A może to po prostu Twoje Serce odzwierciedla jak wyglądasz, Edi?" - To tylko jedna z wypowiedzi w formie pytania, jakie znalazły się pod nowym postem artystki. 

Nic dziwnego, że fotografia wokalistki wzbudziła takie zainteresowanie. 

Przecież już sama poza, w jakiej Edyta Górniak się na nim zaprezentowała jest niezwykle seksowna, a co dopiero niemal całkowicie nagie ciało artystki. 

Warto również zwrócić uwagę na piękny połyskujący naszyjnik, jaki znalazł się na jej szyi. 

Jak podoba wam się Edyta Górniak w takiej odsłonie?

Reklama

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | gwiazdy | celebryci | artyści

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy