Reklama

Reklama

Edyta i Cezary Pazurowie świętują. "Rany się zagoiły, blizny pozostały"

Jak co roku, 1 maja, Edyta i Cezary Pazurowie świętują szczególną rocznicę - od 12 lat są szczęśliwym i zgodnym małżeństwem.

Edyta Pazura zamieściła piękne, wspólne zdjęcie, które podpisała słowami: "Mój osobisty John Wick. Nigdy nie mieściliśmy się w żadnych normach postępowania przeciętnego mieszkańca polskiej ziemi, jednak wylizaliśmy się bez większego szwanku. Rany się zagoiły, blizny pozostały, ale tylko po to, by przypominać nam jak wiele nas teraz łączy. Mój "Zakochany Kundel" wyrósł mi na rasowego Pitt Bulla".

Przypuszczalne słowa te przypominają hejt, który spotkał parę z powodu różnicy wieku małżonków - Cezary jest starszy od Edyty o 26 lat.

Reklama

Wielu twierdziło, że to chwilowe zauroczenie, które szybko minie. Ale jak się okazało "para na jeden sezon" przeżyła już w małżeństwie 12 szczęśliwych lat i doczekała się trójki potomstwa.

Poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa. "To była miłość od pierwszego wejrzenia" - tak wspomina pierwsze spotkanie Cezary Pazura, który już wcześniej był dwukrotnie żonaty. "Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę" - tak z kolei opowiada Edyta. Po kilku miesiącach byli już parą i zaczęli się pokazywać publicznie razem.

Zobacz także:
Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Cezary Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama