Reklama

Edyta Olszówka kończy 50 lat!

​15 grudnia aktorka Edyta Olszówka kończy 50 lat. Ta filigranowa, energiczna blondynka to jedna z bardziej barwnych postaci polskiego show-biznesu.

Aktorka Edyta Olszówka urodziła się w Lublinie. Ukończyła łódzką szkołę filmową. Popularność przyniósł jej serial "Samo Życie", w którym aż przez 8 lat wcielała się w postać Marii.

Wśród najbardziej znanych produkcji, w których zagrała Edyta Olszówka, warto wymienić chociażby: "Lejdis", "Sezon na leszcza", "Złoto dezerterów", "Ekstradycja", "Strefa ciszy", "Pół serio", "Przepis na życie" czy "W rytmie serca". Obecnie można ją oglądać w serialu "Ojciec Mateusz", gdzie wciela się w postać Ewy Kobylińskiej.

Co wiemy o życiu prywatnym Edyty Olszówki?

Edyta Olszówka nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Przez kilka lat związana była z nieżyjącym już Piotrem Machalicą. Zazwyczaj unika czerwonych dywanów, ścianek i nie przepada za rozmowami z dziennikarzami.

Reklama

- Nie zależy mi na dzieleniu się swoją prywatnością. Nie mam nawet Instagrama. Nie chcę, żeby ktoś wiedział dokąd podróżuję, a podróżuję bardzo często, z kim jestem, jaką jadam zupę, gdzie bywam. Niespecjalnie interesuje mnie wirtualny świat. Wolę poczytać książkę czy pójść do kina. Chcę oglądać prawdziwy świat, podróżować, smakować, dotykać, wąchać. To mnie w życiu kręci. Uważam, ze każdy człowiek powinien mieć swoją tajemnicę i nie mam ochoty dzielić się z widzami tym, co robię poza pracą. Zostawiam to tylko dla siebie - powiedziała w jednym z wywiadów Edyta Olszówka.

Edyta Olszówka: Stylizacje

Edyta Olszówka od lat jest wierna swojemu stylowi. Stawia na proste stroje, dalekie od ekstrawagancji.

- Jestem osobą, która nie zna się na modzie i nie jest na bieżąco z trendami. Moje stylizacje to radosna twórczość i mój własny gust. Lubię kolory i popełniam masę błędów - tak mówi o sobie Edyta Olszówka.

Zobacz także:

Sara Egwu-James: Kim jest nasza reprezentantka w Konkursie Eurowizji dla dzieci?

Meduza to mocny trend tej zimy. Niesamowite, na czym polega!

Styl.pl/AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Olszówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy