Reklama

Reklama

Edyty Górniak takich urodzin jeszcze nie miała

Wspólnie z fanami wokalistka obchodziła swoje 46. urodziny. Koncerty w Teatrze Dramatycznym w Warszawie zgromadziły tłumy. Publiczność miała szansę posłuchać największych przebojów wokalistki.

Było wzruszenie, łzy, śmiech, podziękowania i żarty. Te ostatnie nawet na granicy erotycznych, bo jak przyznała wokalistka w jej wieku takie się ma w głowie, kto będzie miał tyle lat co ona, zrozumie. 

Kiedy fani podchodzili do Górniak z kwiatami, żartowała, że niepotrzebnie wydali tyle pieniędzy. Poza tym czuła się nieco skrępowana, że otrzymuje tyle bukietów jako jubilatka. Odbierając je od fanów dla wygody ściągnęła szpilki i przytulając niemal każdego z osobna podkreślała, że kwiatów jest tyle, co na grobie. 

Reklama

- To co będzie na ślubie? - dodała Górniak. Publiczność w Teatrze Dramatycznym w Warszawie tę wiadomość przyjęła z entuzjazmem. Czyżby wokalistka planowała zmianę stanu cywilnego w najbliższym czasie? 

W sali wypełnionej podświetlonymi balonami wokalistka serwowała fanom muzyczne dania, bo jak przyznała, piec ciasteczek nie potrafi. 

Zobacz także: 


 Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy