Reklama

Reklama

Elizabeth Hurley opublikowała zdjęcia topless?

Elizabeth Hurley pochwaliła się w mediach społecznościowych nowymi zdjęciami. Fani oszaleli na jej widok, bo brytyjska aktorka na opublikowanej przez siebie fotografii pojawiła się bez góry od bikini...

Elizabeth Hurley lubi przyciągać uwagę. Popularna aktorka słynie z tego, że nie boi się odsłaniać ciała. Na branżowych imprezach często pozuje na ściankach w eleganckich kreacjach, ale nie waha się też wyeksponować swoich wdzięków. 

Gwiazda pojawiła się między innymi w takich produkcjach jak: "Kto pierwszy, ten lepszy"i "Pasażer 57". Zagrała też w "Zakręconym". Fani uwielbiają ją nie tylko za talent aktorski, ale również za nienaganny wizerunek. 

W przeszłości głowę dla niej stracił między innymi Hugh Grant. Nic dziwnego, bo atrakcyjna gwiazda zupełnie nie wygląda na swoje 55 lat. 

Reklama

Na zdjęciach topless Elizabeth Hurley prezentuje się naprawdę fantastycznie. Widać, że brunetka w pełni akceptuje swoją figurę i doskonale czuje się we własnej skórze.

Trzeba przyznać, że Elizabeth Hurley wie, jak zrobić wrażenie! 

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły! 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elizabeth Hurley | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy