Reklama

Elżbieta Romanowska nie boi się wskoczyć w mini

Elżbieta Romanowska to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Aktorka podbiła serca telewidzów nie tylko wielkim talentem i charyzmą, ale też urokiem osobistym i seksownymi kształtami, które wyróżniały ją na tle innych aktorek. Ostatnio jednak można odnieść wrażenie, że artystka schudła. Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Elżbieta Romanowska na brak propozycji zawodowych nie może narzekać. Aktorka ma wszystko, co potrzebne, aby osiągnąć sukces. Jest zdolna, inteligentna i charyzmatyczna. Poza tym nie da się ukryć, że ma "to coś". 

Jej subtelna uroda i pełne kształty były tym, co wyróżniało ją na tle innych polskich gwiazd. Jednak wygląda na to, że artystka postanowiła zawalczyć o zgrabną sylwetkę, bo na nowych zdjęciach jest dużo szczuplejsza niż była wcześniej. 

Na instagramowym profilu Elżbiety Romanowskiej często pojawiają się fotografie z jej życia. 

Aktorka nie ukrywa, że lubi sport. Jakiś czas temu fani mogli zauważyć, że była na wycieczce rowerowej. Już wtedy widać było, że jej sylwetka się zmieniła. 

A dziś? Wygląda tak!  

Reklama


Jak widać, Elżbieta Romanowska nie obawia się wskoczyć w mini. Widać, że zrzuciła kilka zbędnych kilogramów, bo jej nogi są znacznie szczuplejsze, a twarz wydaje się smuklejsza. 

W ciemnych okularach, związanych włosach i w takim stroju z trudem można ją rozpoznać. Przemiana popularnej aktorki robi wrażenie. Widać, że gwiazda dobrze czuje się we własnej skórze. 

Naszym zdaniem, wygląda świetnie. A wy, co myślicie? 

Zobacz także:


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Romanowska | gwiazdy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy