Reklama

Reklama

Emily Ratajkowski w prześwitującej kreacji. Pokazała wiele

Emily Ratajkowski może pochwalić się szczupła i wysportowaną sylwetką. Przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych znanych kobiet. Modelka została zaproszona na imprezę z okazji 50-lecia magazynu "W Magazine". Na tę okazję wybrała ekstrawagancją suknię wykonaną z prześwitującej siateczki. Wyglądała obłędnie!

Emily Ratajkowski zdobyła międzynarodową popularność dzięki wystąpieniu w teledysku Robina Thickie do piosenki "Blurred Lines". Od tego czasu jej kariera kwitnie. Amerykańska modelka nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Fotoreporterzy śledzą każdy jej ruch.

Emily Ratajkowski bierze udział w kampaniach luksusowych marek, występuje w filmach, serialach i chętnie uczestniczy w imprezach branżowych.  Popularność wykorzystuje także, by walczyć z uprzedmiotowieniem kobiet. Ratajkowski często podkreśla, że jest feministką. W rozmowach z mediami otwarcie mówi o tym, że w przeszłości doświadczyła seksistowskich uwag i komentarzy. W swojej książce "My Body"  opowiada o kobiecym ciele i o dyskryminacji.

Reklama

Amerykańska modelka jest inspiracją dla wielu kobiet - zarówno jeśli chodzi o feministyczną postawę, jak i o styl życia. Ratajkowski dba o siebie - regularnie ćwiczy i przestrzega diety.  Zaznacza, że robi to  z szacunku do swojego ciała.

Gwiazda znana jest także z odwagi i pewności siebie. Nie boi się kontrowersji. Podczas 50-lecia magazynu "W Magazine", które odbyło się w Nowym Jorku, wywołała niemałą sensację. Wszystko przez prześwitującą kreację, którą postanowiła ubrać na tę okazję.  

Emily Ratajkowski w prześwitującej kreacji. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Emily Ratajkowski była jednym z gości podczas uroczystej imprezy z okazji 50-lecia magazynu "W Magazine". Modelka wystąpiła w oryginalnej, przyciągającej wzrok stylizacji. Zdecydowała się włożyć długą sukienkę wykonaną z prześwitującej siateczki. Kreacja mieniła się w świetle fleszy.

Aby nie pokazać zbyt dużo, Emily Ratajkowski pod niemal  przeźroczystą kreację założyła satynową bieliznę w kolorze ciała. Do stylizacji dobrała czarne klasyczne sandałki i niewielką, błyszczącą torebkę.

Modelka tym razem postanowiła zaszaleć również z fryzurą. Postawiła na bujne fale. Delikatny makijaż w pomarańczowym kolorze, podkreślił urodę gwiazdy. 

***
Zobacz również: 

Tammy Hembrow pozuje w bikini. Niedawno została mamą!
Tina Louise znów kusi fanów. Ale kształty!
Kim Kardashian w "kosmicznej" stylizacji. Wszyscy patrzą na jej ciało

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | Bielizna | odważna stylizacja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy