Reklama

Ewa Mrozowska pochwaliła się figurą

Ewa Mrozowska jest znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Celebrytka niedawno urodziła pierwsze dziecko. Teraz postanowiła pokazać użytkownikom Instagrama, w jaki sposób powróciła do sylwetki sprzed ciąży.

Ewa Mrozowska zyskała popularność głównie za sprawą wspomnianego wyżej programu, emitowanego na stacji TTV, chociaż równie dużo energii wkłada w prowadzenie mediów społecznościowych oraz utrzymywanie stałego kontaktu z fanami.

Popularności przysporzyła jej także ciąża. Odkąd Ewa ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka, do jej obserwatorów dołączyły kobiety rządne wiedzy z zakresu parentingu. Co więcej, po powitaniu na świecie małego Leonka, celebrytka wymorzyła swoją aktywność. Publikuje na swoim profilu mnóstwo zdjęć syna, udzielając przy okazji rad na temat wychowywania i opieki nad dzieckiem.

Reklama

Ostatnio pochwaliła się piękną sylwetką, którą udało się jej wypracować zaledwie po czterech miesiącach od porodu.

"Niektórzy uznają, że wrzucając taki post się przechwalam. A ja po prostu jestem z siebie dumna i dumna z mojego ciała, które stworzyło nowe życie. [...] Minęły już cztery miesiące od porodu, zrzuciłam tyle, ile chciałam, od 1,5 miesiąca ćwiczę 2x w tygodniu żeby ujędrnić ciałko, skóra jest jeszcze miękka" (pisownia orygnialna) - napisała w poście.

Metamorfoza Ewy bardzo spodobała się jej obserwatorom. Większość z nich przyznała, że celebrytka stała się ich inspiracją do zrzucenia zbędnych kilogramów.

"Zazdroszczę figury. Ja jestem 15 miesięcy po porodzie i nie mogę schudnąć tyle, ile bym chciała", "Chyba to zdjęcie będzie motywacją, żeby wyglądać tak jak pani" - zachwycali się w komentarzach.

Czy wam również podoba się metamorfoza Ewy Mrozowskiej?

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Mrozowska | Gogglebox. Przed Telewizorem | ciąża gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy