Reklama

Ewa Wachowicz na zdjęciu sprzed lat

Ewa Wachowicz zrobiła zawrotną karierę w show-biznesie i gastronomii. Wszystko zaczęło się od wygranej w konkursie piękności. Jak wtedy wyglądała?

Ewa Wachowicz we wrześniu 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Jednak to nie był koniec jej ogromnych sukcesów. W tym samym roku znalazła się w konkursie Miss World, zajmując zaszczytne miejsce III wicemiss.

Jak w przypadku wielu innych zdobywczyń tytułu Miss Polonia, Ewa znalazła pracę w show-biznesie. Rok po konkursie została prezenterką telewizji Polsat, gdzie poprowadziła teleturniej "100 procent dla stu". Wachowicz związała się na dłużej ze stacją telewizyjną i pojawiła się jeszcze w takich programach jak "Poradnik imieninowy", "Gadżety kobiety", czy "Przez żołądek do serca". Największą popularność przyniósł jej jednak autorski program "Ewa gotuje", który otworzył jej drzwi do świata gastronomii.

Reklama

Teraz Ewa z powodzeniem prowadzi własne restauracje, wydaje książki kulinarne oraz ocenia starania innych kucharzy i szefów kuchni w popularnych programach.

Ostatnio Ewa pochwaliła się swoim obserwatorom zdjęciem z młodości. Uściślając, jest to zdjęcie z konkursu Miss Polonia.

"Ja znalazłam takie...Pamiętacie? A może nie było was na świecie...no bo internetu nie było" - napisała w poście.

Zobaczcie koniecznie zdjęcie Ewy Wachowicz!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Miss Polonia | zdjęcia sprzed lat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy