Reklama

Ewa Wachowicz pokazała, jak ćwiczy jogę. Internauci pod wrażeniem

Ewa Wachowicz aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym razem udostępniła kadr, na którym widać, jak praktykuje jogę. Trudna asana zachwyciła internautów, którzy nie szczędzili miłych słów w komentarzach. Spójrzcie na to zdjęcie!

Ewa Wachowicz w mediach społecznościowych

Ewa Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tamtej pory minęło 30 lat, a do dziś nie może narzekać na brak zainteresowania - jej popularność nie słabnie. Obecnie jest dziennikarką kulinarną i restauratorką. W stacji Polsat ma autorski program "Ewa gotuje", a także prowadzi własną restaurację w Krakowie. 

Ewa Wachowicz aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje już 193 tys. osób, a posty cieszą się sporym zainteresowaniem. Restauratorka pokazuje urywki swojej codzienności, a także dzieli się przepisami z internautami. 

Reklama

Zobacz także: Bezbłędna stylizacja Katarzyny Zdanowicz. W takim stroju wita poniedziałek

Na Instagramie nie brakuje również ujęć z pięknego domu z drewnianych bali wybudowanego u podnóża Babiej Góry we wsi Zawoja. To właśnie tam Ewa Wachowicz spędza wolne chwile i wypoczywa od zgiełku miasta.

Ewa Wachowicz ćwiczy jogę

Jak się okazuje, gotowanie nie jest jedyną pasją Ewy Wachowicz. W ostatnim czasie restauratorka postanowiła podzielić się z internautami innym zamiłowaniem. Udostępniła zdjęcie ze strzelnicy i przekazała, że ma właśnie za sobą pierwszy trening strzelecki w tym sezonie. 

Zobacz także: Joanna Racewicz pokazała „obrazek z głębokiej szuflady”. Tak wyglądała w klasie maturalnej

Ewa Wachowicz w wolnym czasie jednak nie tylko strzela do tarcz, ale także praktykuje jogę. Na instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym restauratorka wykonuje trudną asanę, czyli pozycję polegającą na staniu na głowie i podpieraniu się na przedramionach. Restauratorka opatrzyła kadr krótkim opisem  - "Poranek pod Babią Górą". 

Internauci nie potrafili przejść obojętnie wobec nowego posta i nie kryli zachwytu. "Jest pani niesamowita", "Super forma", "O mój Boże! Niesamowite", "Wow. Podziwiam!" - można przeczytać na Instagramie.    

Zobacz także: Małgorzata Foremniak w kwiecistym garniturze. Aktorka wygląda obłędnie

***

   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama